До уваги ЗМІ! Відкрите тренування збірної України з легкої атлетики на НСК «Олімпійський»

231
Після кількарічної паузи легкоатлети повертаються на головну спортивну арену країни. Федерація легкої атлетики України запрошує вас 18 червня відвідати відкрите тренування збірної України на НСК «Олімпійський» перед від’їздом на командний чемпіонат Європи в Гейтсхед (Велика Британія). Участь у ньому візьмуть естафетні команди 4х100 та 4х400 метрів серед жінок і чоловіків.

 
Паралельно з тренуванням відбудеться коротка нарада між керівництвом ФЛАУ, Міністерства молоді та спорту України, Національного олімпійського комітету України, НСК «Олімпійський» та державного концерну «Спортивні арени України» з приводу перспектив розвитку легкої атлетики на НСК «Олімпійський». Саме завдяки спільним зусиллям усіх сторін повернення «Королеви спорту» на головний стадіон стало можливим.
 
Дізнатися більше про легку атлетику на НСК «Олімпійський», поспілкуватися з керівництвом, тренерами та спортсменами, на власні очі побачити, як готуються наші естафетні команди, дізнатися склад делегації на командний чемпіонат Європи ви матимете нагоду під час відкритого тренування.
 
Чекаємо вас на НСК «Олімпійський» 18 червня об 11:30. У цей час відбудеться коротка нарада між керівництвом, після чого відразу розпочнеться спілкування з журналістами. Взяти інтерв’ю у спортсменів можна буде після закінчення тренування. Бажаючі подивитися тренування від початку і до кінця можуть приходити на стадіон, починаючи з 10:30.
 
Акредитація на подію обов’язкова. Акредитуватися можна за телефоном (050)3103246 або за електронною адресою media@flau.org.ua. Зайти на стадіон представники ЗМІ зможуть через Західний вхід 5.
Попередня статтяТри українки – в призовій трійці на «Діамантовій лізі» в Осло
Наступна статтяВалерія Семенкова: «Молот – як сопілка. Грати на ній не так легко, як здається»