Завершився юніорський чемпіонат України

245
Юніорський чемпіонат України завершився, і вже зовсім скоро дізнаємося склад команди на юніорський чемпіонат Європи. Змагання в Харкові показали, що з 18 по 21 липня в Рієті у нас точно буде за кого вболівати.

 
Ірина Геращенко та Катерина Табашник влаштували справжній майстер-клас у секторі для стрибків у висоту. Обидві атлетки перелетіли планку на висоті 1,89 м. Проте Ірині вдалося більше. З третьої спроби вона подолала 1,91 м і виграла змагання. У змаганнях юніорів Владислав Дорофєєв з першої спроби подолав 2,18 м і став переможцем чемпіонату.
 
Лідер юніорської збірної зі стрибків у довжину Марина Бех наразі готується до командного чемпіонату Європи й участі в змаганнях не брала. Перемогла Богдана Мельник (6,41 м). Вона стала єдиною, хто зміг стрибнути за 6-метрову позначку. У секторі для потрійного стрибка перемогла Василина Бованко (13,61 м).
 
16-річна Ольга Зюзіна, яка найімовірніше представить Україну на юнацькому чемпіонаті світу, виграла національний юніорський чемпіонат. У секторі для стрибків з жердиною їй підкорилася висота 4,10 м.
 
Упевнену перемогу в секторі для метання спису відсвяткувала Тетяна Фетіскіна (52,36 м). У юніорів переможцем був Максим Богдан (76,24 м). Йому вдалося виграти у фіналіста юнацького чемпіонату світу-2011 Юрія Кушнірука (71,54).
 
Тетяна Юр’єва продовжує переможну серію з метання диску. Цього разу «золото» їй принесли 55,43 м.
 
Цікаво було спостерігати і за боротьбою в секторі для штовхання ядра, де переможця змагань Дмитра Островського та срібного призера Владислава Чернікова розділили лише два сантиметри – 18,30 м і 18,28 м відповідно.
 
Ознайомитися з усіма результатами змагань ви можете за лінком: https://uaf.org.ua/images/otherdocuments/calendar/2013/2013.06.15/index.htm
Попередня статтяВідбулося відкрите тренування збірної України з легкої атлетики
Наступна статтяУкраїнця визнано найкращим легкоатлетом Європи у травні!