Львів побореться за право прийняти юнацький чемпіонат Європи

241
Федерація легкої атлетики Львівської області ініціювала перед Львівською міською радою та Федерацією легкої атлетики України процес підготовки до подачі заявки на проведення у м. Львові 14-17 липня 2016 року першого юнацького чемпіонату Європи з легкої атлетики. Про це повідомляє ФЛА Львівської області.

 
Нагадаємо, що 10-14 липня 2013 року Донецьк прийматиме юнацький чемпіонат світу з легкої атлетики. Львів має прекрасні шанси скористатись досвідом Донецька у підготовці до світового форуму та оновити й модернізувати легкоатлетичну інфраструктуру стадіонів СКІФ (основний), ЛНУ ім. І.Франка (розминочний) та «Динамо» (тренувальний). А у перспективі – повернути легку атлетику на комунальний стадіон «Україна», який у радянські часи справедливо вважався кращим легкоатлетичним стадіоном Правобережної України і регулярно приймав чемпіонати та Кубки України та СРСР.
 
Федерація легкої атлетики України всіляко підтримує ініціативу ФЛА Львівської області і щиро бажає перемоги і юнацького чемпіонату Європи найгостиннішому місту країни!
Попередня стаття8-й етап «Діамантової ліги» – в прямому ефірі телеканалу «XSPORT»
Наступна стаття«Діамантова ліга»: Бонадренко встановив національний рекорд, Рємєнь випередила американок