Львів побореться за право прийняти юнацький чемпіонат Європи

3
Федерація легкої атлетики Львівської області ініціювала перед Львівською міською радою та Федерацією легкої атлетики України процес підготовки до подачі заявки на проведення у м. Львові 14-17 липня 2016 року першого юнацького чемпіонату Європи з легкої атлетики. Про це повідомляє ФЛА Львівської області.

 
Нагадаємо, що 10-14 липня 2013 року Донецьк прийматиме юнацький чемпіонат світу з легкої атлетики. Львів має прекрасні шанси скористатись досвідом Донецька у підготовці до світового форуму та оновити й модернізувати легкоатлетичну інфраструктуру стадіонів СКІФ (основний), ЛНУ ім. І.Франка (розминочний) та «Динамо» (тренувальний). А у перспективі – повернути легку атлетику на комунальний стадіон «Україна», який у радянські часи справедливо вважався кращим легкоатлетичним стадіоном Правобережної України і регулярно приймав чемпіонати та Кубки України та СРСР.
 
Федерація легкої атлетики України всіляко підтримує ініціативу ФЛА Львівської області і щиро бажає перемоги і юнацького чемпіонату Європи найгостиннішому місту країни!