В’ячеслав Тиртишник: «Богдан Бондаренко має серце переможця»

285
4 липня на етапі «Діамантової ліги» в Лозані Богдан Бондаренко встановив національний рекорд України зі стрибків у висоту – 2,41 м. Попереднє досягнення трималося з 1985 року. Тоді Рудольф Поварніцин злетів на 2,40 м. До сьогоднішнього дня жодному з наших атлетів ця висота не підкорювалася.

 
2,41 м стали також найкращим результатом сезону в світі. Та на цьому Бондаренко не зупинився і штурмував світовий рекорд. І хоч 2,46 м Богданові сьогодні не підкорилися, та до успіху він був надзвичайно близьким.
 
Свій виступ Богдан присвятив мамі – сьогодні у неї День народження.
 
Відразу після виступу успіх Богдана прокоментував головний тренер зі стрибків В’ячеслав Тиртишник.
 
«Результат Богдана, відверто кажучи, навіть трішки шокував. Хоча це було надзвичайно приємно! – не приховує радості В’ячеслав Тиртишник. – 2,40 метрів – це результат, якого прагнуть усі атлети. А Богдан зробив взагалі щось неймовірне. Він побив національний рекорд, який тримався стільки років! І ви ж бачили його другу спробу на 2,46 метрів? Світовий рекорд теж може бути.
 
Стрибки в висоту – один з по-справжньому знакових видів легкої атлетики. Він один з найпрестижніших. І встановити в ньому настільки високий результат – це фантастичне досягнення. Тепер найголовніше, щоб Богдан зумів утримати форму до чемпіонату світу і так само чудово виступити в олімпійському Ріо-де-Жанейро. Я розмовляв з Віктором Бондаренком, татом і тренером Богдана, і мене тішить те, що у нас схожі погляди на багато речей, підходи до тренувань.
 
І що ще тішить, так це те, що у Богдана – серце переможця. Усі змагання, на яких Бондаренко зростав (а це і юніорський чемпіонат світу, і молодіжний чемпіонат Європи), він вигравав».
Автор фото: Олександра Накісько
Попередня стаття«Діамантова ліга»: Бонадренко встановив національний рекорд, Рємєнь випередила американок
Наступна статтяПідтримаймо Богдана Бондаренка та Ольгу Саладуху у боротьбі за звання найкращих атлетів Європи!