Михайло Тютюнников: «Після чемпіонату світу бажання займатися легкою атлетикою лише зросло»

287
У першому колі з бігу на 400 метрів на юнацькому чемпіонаті світу від України змагалися відразу два Михайла – Тютюников іЯворський. Пробитися до півфіналу їм не вдалося, проте Тютюнников зміг покращити особистий рекорд – 49,68 с. Час Яворського – 48,67 с.

 
Після фінішу Михайло Тютюнников поділився враженнями від змагань: «Відчуваю гордість за те, що відстоюю честь нашої країни. Хочеться показати, що і у нас є хороші спортсмени, ми теж уміємо демонструвати результати високого рівня.
 
Мене здивували багато атлетів. Особливо Батухан Алтінтас з Туреччини (переможець першого забігу з результатом 47,50 с – Прим. авт.). Завдяки такому суперництву я тепер зможу порівняти себе з іншими. Вже зараз розумію, що ще потрібно багато працювати над собою.
 
Доріжка? Для моїх ніг вона була дещо м’якою. На ній відштовхуєшся краще, ніж біжиш. Мені зручніше бігти по жорсткішій доріжці. Щоб ви краще розуміли, це як наступаєш ногою на ліжко і на підлогу. Така ж різниця і тут.
 
Цей юнацький чемпіонат світу – перший у моїй кар’єрі. Багато до чого потрібно ще звикнути. Наприклад, до того, що потрібно розминатися на одному стадіоні, а виступати – на іншому. Але буду старатися, готуватимуся до інших стартів. Тим більше після цього виступу в Донецьку бажання займатися легкою атлетикою лише зросло».
Попередня статтяШтовхання ядра, юнацький чемпіонат світу: німецька дуель без українського втручання
Наступна статтяІльчик Антоніна: «Після фінішу відчуваю певне полегшення»