Чемпіонат України. День третій

179
До закінчення чемпіонату України залишається все менше часу. Вже за кілька годин буде затверджуватися склад команди для участі в чемпіонаті світу.

 
Однією з тих, кому на чемпіонаті України потрібно було виконати норматив для потрапляння в команду, була Єлизавета Бризгіна. Напередодні змагань мама спортсменки, триразова олімпійська чемпіонка Ольга Бризгіна говорила водночас про гордість і переживання за доньку, адже змагання в Донецьку були чи не останнім етапом відбору. Єлизавета не підвела ані батьків, ані тренерів, ані вболівальників і протягом усіх трьох кіл з бігу на 200 метрів впевнено демонструвала результати рівня нормативу «А». Найвищий був саме в фіналі – 22,72 с. Він і приніс їй перемогу. Христина Стуй та Вікторія П’ятаченко фінішували слідом.
 
Без конкуренції, проте швидко і впевнено цю ж дистанцію долав Сергій Смелик. До нормативу «Б» йому залишалися лічені соті секунди. Але луганчанин зробив у фіналі значно більше. Сергій подолав дистанцію за 22,52 с. Саме цей час і був нормативом «А».
 
Лілія Лобанова у зв’язку з проблемами зі здоров’ям була змушена відмовитися від виступу на Олімпійських іграх. Цього року спортсменка повертається до змагань. І саме вона здобула впевнену перемогу на 800-метрівці (2.03,46 хв). У змаганнях чоловіків першим на фініші був Віктор Тюменцев (1.50,71 хв). Олександр Осмолович та Ігор Давидов були другим та третім відповідно.
 
Олександр Борисюк слідом за «золотом» з бігу на 1500 метрів оформив чемпіонство і на дистанції 5000 метрів (13.51,67 хв). Володимир Киц та Роман Романенко фінішували слідом. Вікторія Погорєльска перемогла у змаганнях жінок (15.48,43 хв).
 
Анна Тітімець була поза конкуренцією з бігу на 400 метрів з бар’єрами (56,02 с). У чоловіків перший номер збірної Станіслав Мельников пропускає нинішній сезон. За його відсутності лідерство захопив Денис Нечипоренко. Не віддав він його і на чемпіонаті України – 51,36 с. Денис Тесленко та Сергій Бородін були на фініші другим та третім відповідно.
 
Чемпіоном України зі стрибків з жердиною з результатом 5,60 м став Олександр Корчмід.
У секторі для метання списа Маргарита Дорожон перемогла й виконала норматив «А» – 62,01 м. Ганна Гацько була другою (61,18 м), а Віра Ребрик стала третьою (60,22 м).
 
У чоловіків перемогу в останній спробі вирвав Юрій Кушнірук. Олександр П’ятниця, який лише повертається після надскладної травми, був четвертим.
Фото: Михайло Масловський, isport.ua