Олеся Повх: «В особистих видах дивуватиму вже в наступному році»

248
Олеся Повх пропустила весь зимовий сезон. Після Олімпіади її прооперували, і до серйозних тренувань вона почала повертатися лише весною.

 
На чемпіонаті світу Олеся пройшла до півфіналу, але 11,43 с для виходу в вирішальне коло боротьби, на жаль, було замало. Проте засмучуватися не варто, адже цього сезону спортсменка з тренером головну ставку зробили на естафету.
 
«На цей сезон ми з тренером не планували високих результатів у індивідуальних видах, налаштовувалися на естафету. В особистих змаганнях дивуватимемо всіх уже в наступному році, – розповідає Олеся. – Після першого кола думала, що не пройшла в півфінал, дуже засмутилася. Але змогла добратися за часом. А сьогодні мені здавалось, що я добре пробігла… Зробила старт – і відчуваю, що лечу. А далі ніби й біжу, як бігла, але втримати позицію не змогла.
 
Все ж дає про себе знати те, що пропустила зиму. Після операції лише в квітні одягнула шиповки. Для мене кожні змагання, як тренування, тому й біжу не на автоматі, а постійно думаю про те, як що робити. Але на чемпіонаті світу біг вже був суцільним, бачу, що далі розбігаюсь».
Коментар брала Людмила Якушева
Попередня статтяЧемпіонат світу-2013. Третій день, вечірня програма
Наступна статтяНаталя Погребняк: «Перед півфіналом бачила віщий сон»