Роман Авраменко: «Перед вирішальною спробою увесь сезон пролетів перед очима»

288
У кваліфікації з метання списа на чемпіонаті світу-2013 Роман Авраменко перевірив на міцність нерви своїх уболівальників. В основне коло змагань він потрапив завдяки вдалій заключній спробі на 80,37 м. Побачивши, що перший крок до досягнення мети зроблено, Роман вже зміг скинути вантаж з пліч і пожартувати:

 
«Вирішив трішки пометати, а то давно вже не змагався. Звик, що стартував ледь не щодня, а тут таке затишшя! Якщо без жартів, то поки що все йде за планом. Я знав результати першої групи, ми змагалися по сантиметрам. Інша справа, що зранку дуже складно метати. Але в фіналі все повинно бути значно краще. Тим більше вантаж з пліч упав, уже нема чого боятися.
 
Про що думав перед заключною спробою? Про те, що цілий місяць був на зборі, і потрібно було показати результат, інакше весь період підготовки був би марною тратою часу. Було виконано дуже багато роботи, протягом сезону показував високі результати, і якби при цьому не вдалося вийти в фінал… Перед заключною спробою перед очима пролетів увесь сезон, усі змагання. Соромно було б не метнути 80 метрів.
 
Фізично почуваюсь добре. Головне зараз, справитися з енергетикою, яка навколо, з хвилюванням. Це чемпіонат світу, тут може будь-хто виграти.
 
Умови? Так, все добре. Насправді, не дивлюсь ні на що. Головне завдання було – ввійти до числа фіналістів, а вже далі продемонструвати всі свої найкращі якості. Якщо ніщо не завадить, не буде проблем зі здоров’ям, думаю, влаштуємо змагання на найвищому рівні й поборемося за медалі».
Попередня статтяОксана Окунева: «Вже те, що після травм потрапила на чемпіонат світу, є плюсом для мене»
Наступна статтяІгор Главан: «Тренер у мене вірив більше, ніж я сам»