Христина Стуй поділилася враженнями від виступу на чемпіонаті світу

206
Хто побіжить 200 метрів на чемпіонаті світу, Христина Стуй чи Вікторія П’ятаченко? Відповідь на це питання отримали вже в Москві. На старт вийшла Христина і з першого кола показала, що тренери не даремно в неї повірили.

 
Христина встановила найкращий результат сезону (22,86 с) і впевнено вийшла до півфіналу. На жаль, повторити успіх 2011 року і пробитися до фіналу цього разу їй не вдалося (22,98 с).
 
«Дуже хвилювалася за перше коло змагань. Ми бігли зранку, а для спринтера дуже складно о такій ранній годині зібратися і показати хороший біг. Ще й тиснуло те, що бігти довірили мені, а не Віці. Шкода, що не можна виставити відразу чотирьох атлеток, адже вона дуже хороша дівчинка і спортсменка і теж заслуговувала на це право. Мені ж потрібно було доводити, що рішення тренерів не було помилковим.
 
У півфіналі мене так понесло на віражі, але на фініші не вистачило. Розуміла, що, ставши третьою, матиму шанс вийти до фіналу за кращим часом. Четвертій буде вже складніше. А завданням було саме потрапляння до фіналу. Так, у першому колі показала хороший результат, але він уже нічого не значить. Зараз лише розчарування. Сподіваюсь, цього року в мене ще будуть старти.
 
Сезон починався не дуже добре. В лютому і березні перехворіла грипом. Приїхала на збір у Кисловодськ пізніше, ніж наша група, і лише там починала втягуватися в роботу. Як результат, не встигли закласти необхідну базу, а розбігуватися без неї дуже складно».