Марія Рємєнь – фіналістка чемпіонату світу з бігу на 200 метрів

249
Марія Рємєнь мала чудовий шанс на вихід до фіналу чемпіонату світу-2011 з бігу на 200 метрів, та в Тегу їй не вистачило зовсім трішки. В Москві Марія свій шанс не відпустила.

 
Впевнено подолавши спочатку перше коло, а потім і півфінал, учениця Костянтина Рурака вийшла до фіналу з шостим результатом (22,70 с).
 
«Здавалось, зранку було складно бігти, але після півфіналу змінила свою думку. У першому колі тренер мені сказав бігти швидко, от я й бігла, – розповіла Марія. – У півфіналі дуже намагалася почати швидко вже зі старту, але головне було – не побігти в Шеллі-Енн Фрейзер-Прайс. Тепер попереду фінал, будемо до нього готуватися».
 
Фінал з бігу на 200 метрів відбудеться вже сьогодні, о 20:15 за київським часом. «Маша весь сезон бігала на такому рівні, у неї високі результати і її участь у фіналі – логічне продовження цього року, – каже Христина Стуй, яка в Москві зупинилася на півфінальній стадії змагань. – Яку пораду дала б їй, як фіналістка попереднього чемпіонату світу? У фіналі зробити все так, як вона робить. Тобто правильно».