Анна Тітімець та Анна Ярощук: «У фіналі «Діамантової ліги» бере участь світова еліта, і ми – в її числі»

267
Чешка Зузана Хейнова виграла фінал «Діамантової ліги» в Цюриху з бігу на 400 метрів з бар’єрами (53,32 с), а з ним і «діамантові перегони». Українки Анна Тітімець (55,05 с) та Анна Ярощук (55,17 с) фінішували четвертою та п’ятою відповідно.

 
Після фінішу дівчата коротко розповіли про враження від змагань та сезону, адже «Діамантова ліга» в Цюриху – один з останніх стартів року. Попереду хіба чемпіонат Європи серед військових.
 
Анна Ярощук: «Сподівалася потрапити в фінал. Минулого року вже брала участь, чому не зробити це і цього року? А фінал чемпіонату світу гарантує виступи на «Діамантовій лізі». Тут збираються найкращі атлети світу, і дуже приємно бути серед них.
 
Після чемпіонату світу майже не було часу на відпочинок. Я навіть додому не встигла поїхати перед етапом «Діамантової ліги» в Стокгольмі. Увесь час була в Києві. Дякую Наташі Лупу за гостинність, я у неї зупинялася. А перед фіналом уже поїхала додому, побачила батьків, чоловіка. Там зарядилася позитивною енергією і в Цюрих приїхала з хорошим настроєм».
 
Організатори розмістили цікаву інформацію. Вони, відштовхуючись від статистики, спробували вирахувати шанси спортсменів на перемогу в фіналі. Згідно з цими результатами, ви претендували на третю сходинку, – звертаюсь до Анни Тітімець.
 
Анна Тітімець: «Я і справді могла бути в призах. Але на таких змаганнях, як і на чемпіонаті світу, бути четвертою теж престижно, тому виступом задоволена. У мене був хороший сезон, я мріяла виступити на «Діамантовій лізі». Вперше була в Стокгольмі, і от зараз – у Цюриху. Це змагання високого класу, тут вся еліта світового спорту.
 
А ще ми їхали з готелю і думали: «Де ж буде проводитися чемпіонат Європи наступного року?» Тепер побачили. Хороший, домашній стадіон. Організація «Діамантової ліги» тут на високому рівні. Подобається, що трибуни заповнені і глядачі всіх підтримують».

Попередня статтяБогдан Бондаренко – переможець «Діамантової ліги»!
Наступна статтяБогдан Бондаренко: «Коли виграв «діамантові перегони», попросив не тиші, а оплесків»