ФЛАУ та місцева влада: підтримка легкоатлетів

355
Як підтримати спортсмена та тренера, створити для них гідні умови для тренувань і проживання, забезпечити фінансовою допомогою? Один зі способів – тісна взаємодія з місцевою владою.

 
Не секрет, що Федерація легкої атлетики України розраховує, зокрема, на цей шлях вирішення питання і плідно працює в даному напрямку. Нещодавно в інтерв’ю порталу HotSport.ua про це говорив і президент ФЛАУ Ігор Гоцул: «Ми дуже розраховуємо на допомогу місцевої влади. У нас уже склалася практика спілкування з владою. Після будь-якого великого турніру федерація дякує за допомогу в підготовці губернатору області, меру міста, де проживає кожен спортсмен, який успішно виступив. При цьому ми звертаємося з проханням підтримати цього атлета. У більшості випадків такі наші послання знаходять прямий відгук».
 
Серед тих, хто відгукнувся, зокрема, Ялтинська міська рада і її виконавчий комітет. Мова йде про покращення житлових умов заслуженому тренеру України, наставнику рекордсменки України з метання спису Віри Ребрик Ярославу Литвинову. Рішенням виконкому Ялтинської міської ради від 14.06.2012 р. №663 йому було надано квартиру в м. Ялта. Наразі вирішується питання стосовно звільнення квартири, після чого Литвинову Я. А. буде видано орден.
 
Є відгук і з Хмельницької області. Кандидатуру бронзового призера юніорського чемпіонату Європи зі стрибків у довжину Марини Бех рекомендували «для занесення на обласну Дошку Пошани «Кращі люди Хмельниччини» за вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту в області». Також готується розпорядження голови обласної державної адміністрації щодо надання персональної щомісячної стипендії спортсменці.
 
На вересень заплановано зустріч срібного призера молодіжного чемпіонату Європи з бігу на 400 метрів Віталія Бтрима та переможниці командного чемпіонату Європи та Всесвітньої Універсіади у складі естафетної команди 4х100 метрів Вікторії П’ятаченко з головою Сумської обласної державної адміністрації.
 
В Івано-Франківській області під час святкування Дня фізичної культури і спорту відзначать фіналістку чемпіонату світу зі штовхання ядра Галину Облещук.
 
Федерація легкої атлетики України щиро дякує місцевій владі за підтримку та вірить у те, що та і надалі допомагатиме атлетам і тренерам. Адже їхні перемоги – це й перемоги країни, області, міста.
Попередня статтяПідтримаймо Богдана Бондаренка в голосуванні за найкращого європейського атлета чемпіонату світу!
Наступна статтяДо уваги ЗМІ! Зустріч чемпіона світу та рекордсмена України Богдана Бондаренка