Визначилися чемпіони України з марафону та переможці «Білоцерківського марафону»

321
6 жовтня в Білій Церкві відбувся чемпіонат України серед дорослих, молоді з марафонського бігу, Х «Білоцерківський марафон».

Траса «Білоцерківського марафону» пролягла центральною частиною міста, а його переможцем, як і минулого року, став Ігор Олефіренко. Дистанцію 42,195 км він подолав за 2:14.10 год. За спиною українця залишився представник марафонської країни – Ефіопії – Ейоб Волдеджиорджис (2:16.07). Третім фінішував українець Михайло Іверук (2:16.10).

Серед жінок найшвидше дистанцію подолала Світлана Станко (2:40.05). Людмила Шелест отримала срібну нагороду (2:58.36), а «бронзу» виграла Людмила Пушкіна (2:59.45). Всі три спортсменки представляють Україну.

Про марафон, та «Білоцерківський марафон» зокрема говоритимуть сьогодні, 7 жовтня, на телеканалі XSPORT у програмі «OlympicBloggers». Початок – о 22:30. Повтор можна буде подивитися 8 жовтня о 18:00.

Попередня статтяЗі світу по нитці: марафонськими трасами