У Києві з’явиться сучасний легкоатлетичний стадіон

322
У Києві розпочалася реконструкція стадіону «Піонер». Про це повідомляє ФЛА м. Києва.

 
Стадіон розташований у Шевченківському районі за адресою вул. Туполева, 22д. На його реконструкцію виділено 9 мільйонів гривень, чотири з яких надійшли в 2013 році. Вона включатиме ремонт спортивної арени, укладання доріжок, ремонт трибун, ремонт внутрішніх приміщень.
 
Перший етап робіт, які будуть виконані в цьому році, включає демонтаж покриття доріжок, видалення більш ніж 40 дерев (корені деяких дерев порушують цілісність покриття доріжок) та підготовка основи – асфальтного покриття.
 
 
Питання про укладання синтетичного покриття доріжок в цьому році, як зазначив директор СДЮШОР №6 та віце-президент ФЛАК Сергій Миколайович Шкарніков, наразі залишається відкритим. Дуже багато залежить від погодних умов. Як відомо, синтетичне покриття укладається при температурі не менш ніж +15°C.
 
Як тільки це буде можливим, на стадіоні укладуть покриття німецької фірми Polytan (має сертифікат ІААФ). Загальна площа спортивного синтетичного покриття стадіону становить 6287,24 м2.
 
«Легка атлетика на стадіоні «Піонер» була й надалі залишатиметься в пріоритеті. Він знаходиться на балансі СДЮШОР №6, а це винятково легкоатлетична школа, – пояснює генеральний секретар ФЛА м. Києва Юрій Кострицький. – На цьому стадіоні проводиться багато масових заходів, змагань, фестивалів. До того ж його двері завжди відкриті для всіх бажаючих побігати.
 
Раніше стадіон не відповідав стандартам ІААФ. Зокрема, доріжка була довшою, ніж 400 метрів. Зараз реконструкція ведеться згідно з усіма вимогами й регламентом Міжнародної асоціації. Федерація легкої атлетики міста Києва, у свою чергу, ретельно контролює кожен з її етапів».
 
Розробку технічних вимог з проектування та реконструкції стадіону, а також технічний нагляд від федерації легкої атлетики міста Києва виконує експерт ФЛАК Зенков Микола Павлович.
 
Як зазначив президент федерації легкої атлетики міста Києва Віктор Ростиславович Грінок, «реконструкція стадіону «Піонер» є черговим кроком в стратегії розвитку легкої атлетики в місті Києві, адже забезпечення громади міста сучасною базою для проведення тренувань та змагань є основою майбутніх спортивних досягнень та формування здорового способу життя киян».
 
Зазначимо також, що виконавцем робіт є проектно-будівельна компанія «Юніон Мебіком».
За матеріалами ФЛАУ та ФЛА. м. Києва
Попередня статтяУ Києві відбудеться Рада ЄА
Наступна статтяЗі світу по нитці: європейські лідери пропустять зимовий сезон