На багатофункціональному стадіоні «Рух» в Івано-Франківську буде присутня легка атлетика

229
Президент Федерації легкої атлетики України Ігор Гоцул з робочим візитом перебуває в Івано-Франківську. Сьогодні там відбудеться урочиста церемонія відкриття 17-го Міжнародного кубка зі спортивної ходьби «Вечірній Івано-Франківськ».

 
У першій половині дня відбулася нарада за участю міського голови Івано-Франківська Віктора Анушкевичуса, заступника міського голови Руслана Панасюка, президента ФЛАУ Ігоря Гоцула, начальника головного управління у справах сім’ї, молоді і спорту Івано-Франківської ОДА Мирослава Карабіна та президента ФЛА Івано-Франківської області Віталія Матешка.
 
Сторони обговорили питання, пов’язані зі змаганнями «Вечірній Івано-Франківськ» та Кубком Європи зі спортивної ходьби. Сьогодні стало відомо, що континентальний форум у 2015 році пройде на Прикарпатті. Сторони дійшли згоди, що на шляху до проведення Кубка Європи й надалі працюватимуть у тандемі.
 
Важливою темою обговорення було й майбутнє стадіону «Рух». Нещодавно він повернувся у власність міста й міська влада Івано-Франківська зацікавлена в його відновленні.
 
«Рух» планують зробити багатофункціональним стадіоном, на якому будуть присутні різні види спорту. І ФЛАУ, і місцева влада зацікавлені в тому, щоб на ньому було легкоатлетичне ядро. Відтепер сторони працюватимуть у даному напрямку разом.
 
«Ми зацікавлені в тому, щоб українські легкоатлети мали якомога більше сучасних арен для тренувань, які б відповідали міжнародним стандартам. Це також дасть можливість проводити тут змагання та навчально-тренувальні збори, – каже Ігор Гоцул. – Незабаром Івано-Франківськ відвідають спеціалісти федерації. Вони проведуть експертизу існуючого проекту реконструкції стадіону «Рух» і за необхідності внесуть до нього зміни та побажання».