Кубок Європи-2015 зі спортивної ходьби пройде в Івано-Франківську

264
Кубок Європи зі спортивної ходьби у 2015 році прийматиме Івано-Франківськ. Про це президент Федерації легкої атлетики України Ігор Гоцул заявив під час прес-конференції, присвяченої 17-му Міжнародному кубку зі спортивної ходьби «Вечірній Івано-Франківськ».

 
«За десять хвилин до початку прес-конференції у мене відбулася телефонна розмова з віце-президентом ЄА Карелом Пільним. У ній він офіційно підтвердив, що Кубок Європи-2015 зі спортивної ходьби пройде в Івано-Франківську», – повідомив Ігор Гоцул.
 
Чи не найбільше перемозі заявки рідного міста зрадів президент ФЛА Івано-Франківської області Віталій Матешко, який вболівав ідею проведення в Україні Кубка Європи вже протягом багатьох років. «Я надзвичайно щасливий, адже ми йшли до цього 17 років. За цей час ми двічі подавали заявку на проведення змагань. З першого разу нам перемогти не вдалося. Ми спробували врахувати всі зауваження і побажання ЄА і знову висунули кандидатуру нашого міста. На щастя, цього разу удача була на нашому боці, і в 2015-му Івано-Франківськ побачить Кубок Європи зі спортивної ходьби», – розповів Віталій Васильович.
 
Кубок Європи Україні довірили невипадково. На шляху до досягнення мети довелося подолати багато труднощів, і Івано-Франківськ довів, що може з ними справитися. «Легкою цю перемогу назвати складно, але ми довели, що гідні її, – додає Ігор Євгенович.– Вона стала результатом скоординованих зусиль Міністерства молоді та спорту України, Національного олімпійського комітету України, обласної та міської влади Івано-Франківська та Федерацій легкої атлетики України й Івано-Франківської області. Ми дуже наполегливо йшли до досягнення цієї мети, було зібрано величезний пакет документів, проведено безліч переговорів і презентацій, врегульовано питання з авіа- та автомобільним транспортом. всі наші дії в комплексі й привели до бажаного й довгоочікуваного результату».
 
Спробувати трасу Кубка Європи зі спортивної ходьби його потенційні учасники зможуть уже в цей вік-енд, під час змагань «Вечірній Івано-Франківськ». «Цього року ми проводимо змагання на двох трасах. У суботу скороходи йтимуть трасою по вулиці Андрія Мельника, де змагання проводилися раніше. А в неділю підуть вулицею Незалежності, на якій і розігруватимуть нагороди Кубка Європи-2015», – розповів Віталій Матешко. За його словами, вже наступного року змагання можуть відбутися винятково на вулиці Незалежності.
 
На сьогодні заявки для участі у «Вечірньому Івано-Франківську» подали близько 160 скороходів. Урочиста церемонія відкриття змагань відбудеться сьогодні, о 18:00, у театрі-кіно «Люм’єр».
Попередня статтяЕлена Исинбаева: «Моя жизнь после спорта еще не началась»
Наступна статтяНа багатофункціональному стадіоні «Рух» в Івано-Франківську буде присутня легка атлетика