Сергій Бубка отримав престижну нагороду за видатний внесок у розвиток спорту

281
Президент НОК України Сергій Бубка отримав престижну нагороду «За видатний внесок у розвиток спорту» на церемонії вручення премії «Sport Event Management» у Лондоні.

 
Премія «За видатний внесок у розвиток спорту» є найвищою нагородою в індустрії менеджменту спортивних подій. Її вручають фахівцям, які залишили свій яскравий слід у розвитку міжнародного сектору менеджменту спортивних подій та змагань.
 
Сергій Бубка, який також є членом Виконкому МОК та віце-президентом Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій, під час церемонії нагородження заявив: «Для мене велика честь отримати цю престижну нагороду, хотів би подякувати журі за визнання моїх зусиль задля розвитку спорту в усьому світі. Я готовий і далі продовжувати працювати заради популяризації спорту на планеті, залучення молоді до активного способу життя, а також боротися з сучасними викликами для спорту, такими, як допінг та нелегальні ставки на результати змагань. Нещодавно я мав дуже плідну бесіду з президентом МОК Томасом Бахом – у нас спільне бачення розвитку олімпійського руху та популяризації його цінностей на планеті.
 
Всю свою кар’єру – і як спортсмен, і як спортивний менеджер та адміністратор в НОК України, в МОК та IAAF, в діяльності Спортивного клубу Сергія Бубки, я був залучений до організації спортивних змагань та промоакцій. Переконаний, що спорт несе в собі величезний позитивний заряд для суспільства. І дуже приємно, що цього вечора я зустрів багато людей, які поділяють мої погляди».
 
Церемонія вручення премії «Sport Event Management» відбулася у Cumberland Hotel, Marble Arch, Лондон. Серед членів журі був віце-президент МОК Сер Крейг Ріді, який заявив: «Мені дуже приємно, що ця престижна нагорода вручена моєму колезі. Сергій Бубка – не лише великий спортсмен, він також доклав значних зусиль для організації багатьох цікавих та важливих спортивних змагань і проектів, тому цілком гідний такого визнання».
НОК України