Президент ФЛАУ Ігор Гоцул обговорив з мерією Бердичева долю «Меморіалу Віктора Лонського»

292
Президент ФЛАУ Ігор Гоцул та головний тренер збірної України зі стрибків В’ячеслав Тиртишник зустрілися з міським головою Бердичева Василем Мазуром, щоб обговорити подальшу долю міжнародних змагань зі стрибків у висоту «Меморіал Віктора Лонського».

 
Змагання, присвячені пам’яті видатного тренера, збирають найсильніших стрибунів у висоту з України та країн СНД. Цього року переможцями стали чемпіон світу, найкращий атлет року в Європі Богдан Бондаренко та чемпіонка Європи серед юніорок Катерина Табашник. Турнір проходить на початку вересня. Але вже з наступного року дата може змінитися. На найближчому Виконкомі ФЛАУ розглянуть рішення щодо переносу «Меморіалу Віктора Лонського» на 28 червня – День міста Бердичева.
 
Під час зустрічі детально обговорили питання про подальший розвиток турніру, шляхи його вдосконалення і можливості зробити змагання привабливішими для глядачів, спонсорів та представників ЗМІ.
 
Сторони домовилися про те, що спільно створять робочу групу, яка працюватиме над удосконаленням концепції змагань. Фахівці ФЛАУ нададуть консультації з питань маркетингу, роботи з телебаченням і удосконалення спортивної складової турніру.
 
«Мер міста, Василь Костянтинович, сповнений бажанням продовжити традицію проведення змагань «Меморіал Віктора Лонського», які дозволяють увіковічнити пам’ять про видатного тренера і непересічну особистість Віталія Олексійовича Лонського, – зазначив президент ФЛАУ Ігор Гоцул. – За результатами зустрічі були дані доручення відповідним службам міського виконкому про початок спільної діяльності».
 
На зустрічі в Бердичеві крім Ігоря Гоцула, Василя Мазура та В’ячеслава Тиртишника також були присутні керівники відділів і управлінь міської ради та актив бердичівської легкої атлетики.
Попередня статтяСергій Бубка отримав престижну нагороду за видатний внесок у розвиток спорту
Наступна статтяГоловні рішення жовтневого Виконкому ФЛАУ