Головні рішення жовтневого Виконкому ФЛАУ

193
Жовтневе засідання Виконкому ФЛАУ приймала Торгово-промислова палата, з якою відтепер співпрацюватиме Федерація легкої атлетики України.

 
 
Виконкомом ФЛАУ було погоджено підтримати клопотання Управління у справах молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації про присвоєння Андрію Попеляєву звання «Заслужений тренер України» та клопотання ФЛА Кіровоградської області про присвоєння Миколі Іванову звання «Заслужений працівник фізичної культури».
 
Члени Виконкому ФЛАУ підтримали рішення стосовно звернення до Міністерства молоді та спорту України з пропозицією виплачувати стипендії перспективним та талановитим юним українським атлетам. Список спортсменів та їхні досягнення ви знайдете ТУТ.
 
Були затверджені кандидатури для участі в міжнародних семінарах та конференціях.
 
Кандидатуру президента ФЛАУ Ігоря Гоцула було затверджено для участі в форумі світових лідерів спорту Doha Goals, який проходитиме в Досі з 9 по 11 грудня. Головна мета участі в заході – долучитися до створення «дорожньої карти» щодо партнерства в сфері просування соціальних ініціатив через спорт. Отримати нові контакти, налагодити зв’язки та обговорити можливі спільні ініціативи зі світовими лідерами в галузі спорту.
 
23-24 листопада у Франкфурті-на-Майні відбудеться Європейська конференція спорту найвищих досягнень. Учасники конференції зможуть обмінятися досвідом та ідеями з колегами з усієї Європи. На додаток до аналізу результатів європейських спортсменів в останніх великих змаганнях, теми обговорення будуть включати приклади практичних заходів національних федерацій для поліпшення результатів спортсменів. Від України запрошення на конференцію отримав державний тренер національної збірної команди з легкої атлетики Михайло Медведь. Набуті знання та навички він зможе поширити серед українських тренерів під час тренерської конференції 2-4 грудня 2013 року.
 
29 листопада – 1 грудня у Фінляндії відбудеться Європейський симпозіум з метань. У рамках програми виступлять, зокрема, молотобоєць Коджі Мурофуші та списометальники Теро Піткамякі й Антті Руусканен.
Для участі в симпозіумі Виконкомом ФЛАУ було затверджено кандидатуру Юрія Мінакова. Після повернення він повинен буде поділитися отриманими знаннями з українськими спеціалістами.
 
9 грудня в Белграді відбудеться світовий семінар з кросу ІААФ. Головувати на ньому буде віце-президент ІААФ Себастьян Кое. У програмі семінару також виступи видатних чемпіонів світу та Олімпійських ігор, тренерів і лікарів. Семінар буде орієнтований на членів національних федерацій, які відповідають за проведення забігів, тренерів з кросу та членів національних федерацій, які зацікавлені в даному питанні.
Під час семінару будуть визначені й обговорені основні проблеми участі та проведення кросів, зокрема питання тренувань та виступів бігунів. Як результат, буде проведено пошук шляхів покращення стандартів проведення кросів в Україні. Набуті знання та навички будуть поширені серед українських тренерів з кросу та забігів під час оглядових лекцій. Україну на семінарі представлятиме Михайло Сташків.
 
Тренера Єлизавети Бризгіної, Володимира Федорця,  визнали винним у порушенні норм Конституції ІААФ та Статуту ФЛАУ щодо необхідності жорсткої протидії застосування спортсменами заборонених препаратів. Було прийнято рішення застосувати покарання у формі громадського осуду. До відома Володимира Андрійовича також довели, що повторне вчинення перелічених дій нестиме більш жорстке покарання.
 
Ользі Яковенко (спортивна ходьба) дозволили виступи за французький клуб «Amiens Universite` Club Athle`tisme». При цьому спортсменка повідомила, що зобов’язується брати участь у всіх офіційних змаганнях у складі національної збірної команди України.
 
Наступне засідання Виконкому ФЛАУ відбудеться 17 грудня в Києві.