Визначено міста-господарі головних офіційних змагань ІААФ у 2016 та 2018 роках

283
Рада ІААФ тривала два дні і 15 листопада завершилася в Монако. Однією з головних інтриг другого дня було визначення міст, які прийматимуть найважливіші офіційні змагання наступних років.

 
Так, чемпіонат світу в приміщенні у 2016 році відбудеться в Портленді (штат Орегон, США), а в 2018-му – у Бірмінгемі (Велика Британія).
 
«Перед Радою постало складне, але приємне завдання зробити вибір між двома чудовими презентаціями, – зазначив президент ІААФ Ламін Діак. – Ми вирішили, що для подальшого процвітання нашого спорту в Сполучених Штатах Америки стратегічно правильно провести чемпіонат світу в приміщенні спочатку в Портленді, тобто в 2016 році».
 
Натомість Велика Британія вже прийняла Олімпійські ігри в 2012 році, в 2016-му в Кардіффі відбудеться чемпіонат світу з напівмарафону, а в 2017 Лондон прийматиме чемпіонат світу. Логічним продовженням для країни, яка з успіхом проводить змагання найвищого рівня, стане чемпіонат світу в приміщенні-2018.
 
Нагадаємо, що наступного року чемпіонат світу в приміщенні відбудеться в Сопоті.
 
Кубок Європи зі спортивної ходьби у 2016 та 2018 роках прийматимуть Чебоксари. Як уже говорилося вище, в Кардіфф у 2016-му завітають найсильніші напівмарафонці світу. 
Попередня статтяІААФ Гала. Богдан Бондаренко: за день до часу Х
Наступна статтяІгор Гоцул: «У Бондаренка більше шансів стати найкращим атлетом року, ніж у Болта»