Юрія Сєдих урочисто ввели в «Залу слави ІААФ»

277
Рекордсмена світу з метання молота, дворазового олімпійського чемпіона, українця Юрія Сєдих ввели в «Залу слави ІААФ». Урочиста церемонія відбулася під час прес-конференції, яка триває в рамках IAAFWorldAthleticsGalaв Монако.

 
Разом з Юрієм до «Залу слави потрапила і його дружина Наталія Лісовська. Їхня донька, Алексія, має всі шанси в майбутньому повторити успіхи своїх батьків, які до того ж є її тренерами. Хто саме?Це і намагався з’ясувати Ато Болдон, у нещодавньому минулому відомий спринтер, а сьогодні ведучий урочистого заходу.
 
«Дуже складно тренувати свою доньку. Я б краще сам вийшов в сектор, атлетом бути набагато легше», – розповів Сєдих.
 
«Взагалі-то, це я треную нашу доньку. У тому числі працюю над її технікою», – виправила чоловіка Наталія Лісовська, чим змусила сміятись увесь зал.
 
«Добре, ми працюємо в команді», – знайшов компроміс Юрій.
 
А от у чому компромісів шукати не доводиться, так це в тому, чиї досягнення більші. Так думає сама Лісовська: «Ми ніколи не міряємось своїми досягненнями вдома. Юрій кращий за мене, це навіть не обговорюється. Він справжній герой».
 
Для того, щоб потрапити до «Залу слави ІААФ», необхідно вимагати кільком вимогам:
 
–        як мінімум двічі бути олімпійським чемпіоном або чемпіоном світу;
–        встановити хоча б один світовий рекорд;
–        після завершення кар’єри атлетом повинно пройти мінімум 10 років.
 
Нагадаємо, минулого року до «Зали слави ІААФ» ввели двох українців – Сергія Бубку (стрибки з жердиною) та Володимира Голубничого (спортивна ходьба).
 
Коментар Юрія Сєдих читайте незабаром на сайті ФЛАУ.
Попередня статтяIAAF World Athletics Gala 2013 у прямому ефірі
Наступна статтяНазвано імена найкращих легкоатлетів року