Названо імена найкращих легкоатлетів року

319
Ямайські спринтери, триразові чемпіони світу Усейн Болт та Шеллі-Енн Фрейзер-Прайс стали найкращими легкоатлетами за підсумками 2013 року. Таке рішення оприлюднила Міжнародна асоціація легкоатлетичних федерацій (ІААФ). Нагородження спортсменів відбулося 16 жовтня, в Монако, під час IAAF World Athletics Gala.

 
До трійки найсильніших потрапив чемпіон світу зі стрибків у висоту, українець Богдан Богдан Бондаренко.
 
– Перемагають найсильніші. Сьогодні нагороду отримав Усейн Болт, з чим я його й привітав. Звичайно, я теж прагну бути найкращим, але це, в першу чергу, потрібно демонструвати на стадіоні, в секторі. Ті перемоги й дозволяють вигравати інші нагороди, – каже Богдан. – Я досить багато часу приділяв церемоніям нагородження, прес-конференціям. Якщо спочатку це було для мене чимось новим, то зараз починаю звикати. Але час зосередитися на тренуваннях. Вже завтра повертаюся до Іспанії, де проходжу збір».
 
Стрибки в висоту – особливий вид. Не від одного журналіста доводилось чути: «Ці стрибуни у висоту такі незвичайні… Але цю загадку розгадати ніяк не вдається». То в чому ж ваша загадка?
 
У нас такий вид, в якому витрачається дуже багато емоцій. 2-3 години в секторі в одному стані провести не можна, потрібно постійно виводити себе на пік. Вважаю великою майстерністю те, коли ти на початку стрибаєш і затрачуєш на це рівно стільки енергії, скільки потрібно. Потім уже видаєш все. Важливо не викластися на всі сто відсотків уже на початку. Це переноситься й на життя. Але потрібно бути обережним: якщо надто сильно економити сили, чогось не робити, можуть виникнути травми.
 
Зазначимо також, що найкращим тренером року став Альберто Салазар. А його вихованка, американка Мері Кейн (біг на середні дистанції) перемогла в номінації «Зірка, яка сходить».
Попередня статтяЮрія Сєдих урочисто ввели в «Залу слави ІААФ»
Наступна статтяСклад збірної України на чемпіонат Європи-2013 з кросу