Керівництво ФЛАУ та збірної України вивчило можливість проведення навчально-тренувальних зборів у Румунії

271

 

Державний тренер національної збірної команди України з легкої атлетики Михайло Медведь та виконавчий директор Федерації легкої атлетики України Андрій Ревуцький з робочим візитом відвідали Румунію, де зустрілися з президентом румунської федерації легкої атлетики Іоном Санду.

 
Однією з головних цілей візиту було зміцнення співпраці між українською та румунською федераціями легкої атлетики. Михайло Медведь та Андрій Ревуцький оглянули місцеві бази і обговорили можливість проведення на них спільних навчально-тренувальних зборів для української та румунської команд.
 
“Ми оглянули чотири бази, дві з яких – в Пятра Арсе і Пояна-Брашові – розташовані на висоті 1950 та 1000 метрів над рівнем моря відповідно. Це дозволить атлетам тренуватися в умовах високогір’я й середньогір’я, а на заключному етапі спуститися вниз. Такий шлях має бути ідеальним для підготовки до змагань, – розповідає Андрій Ревуцький. – Бази, які ми оглянули, дуже високого рівня і повинні задовольнити всі вимоги наших провідних спортсменів”.
 
Крім того українська та румунська сторони обговорили можливість проведення спільних юнацьких та юніорських міжнародних легкоатлетичних матчів. У результаті наради було вирішено, що у 2014 році румуни завітають на змагання до Білорусі та України, а в 2015-му вже наша юніорська команда вирушить на матч до Румунії.
Попередня статтяОльга Брызгина: «На дорожке я всегда была бойцом»
Наступна статтяДо уваги тренерів! Стипендії в Німецькій спілці легкої атлетики