Церемонію відкриття Олімпіади-2016 довірили «Майстру»

277
Австралієць Рік Бьорч призначений виконавчим продюсером Filmmaster Events, дочірнім підприємством Filmmaster Group. Саме ця компанія займається церемоніями відкриття і закриття Олімпійських і Параолімпійських ігор-2016 у Ріо-де-Жанейро.

 
Церемонія в Ріо-де-Жанейро буде не першою в кар’єрі Бьорча, відомого в світі як «Майстер церемоній». Саме австралієць займався церемоніями Олімпіади-2000 в Сіднеї та Ігор доброї волі-2010 у Нью-Делі. Він також був радником при підготовці до церемоній відкриття і закриття олімпійських ігор-2008 у Пекіні.
 
Востаннє з компанією Filmmaster Group Бьорч співпрацював у 2006 році, коли допомагав продюсерам церемоній відкриття і закриття Олімпіади й Параолімпіади в Турині
 
Одним з партнерів і творчих директорів Filmmaster Events вже є Альфредо Аккатіно, який доклав руку до постановки багатьох італійських і міжнародних заходів. Він – один з найбільш популярних художніх керівників Італії, співорганізатор церемоній відкриття і закриття Олімпіади й Параолімпіади в Турині.
 
Марко Балік продовжить роботу з координації діяльності групи Filmmaster, пов’язаної з постановкою урочистих церемоній Олімпійських ігор-2016, яка відбувається за безпосередньої участі нової компанії в складі концерну Filmmaster – Consortium Cerimônias Cariocas 2016 (CC2016). Компанія CC2016 була заснована групою Filmmaster спільно з бразильською компанією SR.COM, а в 2011 році оргкомітет Олімпіади в Ріо-де-Жанейро наділив CC2016 правами на підготовку і проведення церемоній відкриття та закриття, а також інших найважливіших заходів, пов’язаних з Олімпійськими та Параолімпійськими іграми-2016.
За матеріалами Inside the Games та ИТАР-ТАСС