Тренерська конференція-2013 (ПРЕЗЕНТАЦІЇ, ФОТО)

259
Протягом трьох днів на олімпійській базі в Конча-Заспі тривали Тренерська конференція та Практикум з антидопінгу, оргнізовані Федерацією легкої атлетики України та Міністерством молоді та спорту України за підтримки Національного олімпійського комітету України.

 
Перші два дні лекції читали тренери, професори й академіки. Присутні почули як теорію, так і дізналися про практичні моменти в процесі підготовки й тренувань. Віктор Бризгін та Костянтин Рурак розповіли про особливості роботи з чоловічою та жіночою естафетними командами, Олександр Величко звернув увагу присутніх на біг на 3000 метрів з перешкодами. Михайло Сташків познайомив з відбором та підготовкою юних атлетів, які спеціалізуються з бігу на середні дистанції. Метання представляли Микола Гурневич (спис) та Володимир Полешко (молот). Андрій Щербанівський познайомив присутніх з гірським бігом та розповів про чемпіонат України-2014. Інга Бабакова підготувала презентацію про проходження тренерської програми в Тегу (в листопаді 2013 р.), а Михайло Медведь розповів про участь у Європейській конференції спорту найвищих досягнень.
 
 
Під час виступу Володимир Полешко вніс цікаву пропозицію – організувати український «челлендж» з метання молота. «У Саках проводиться турнір з метання молота. Він входить до календаря ФЛА АР Крим, але не у всеукраїнський. Такі турніри можна було б провести в Новій Каховці, Вишневому, Василькові й інших містах, де тренуються молотобійці і є сектори. І внести ці турніри в календар ФЛАУ. Це була б серія стартів на кшталт «челленджу» ІААФ. Звісно, тут постає і фінансове питання, але на мій погляд, такі турніри могли б мати успіх і бути корисними для спортсменів», – зазначив тренер.
 
Костянтин Рурак звернув увагу на необхідність шукати й залучати до тренування естафет юних атлетів, адже попри сильну жіночу команду сьогодні, резерву у нас немає. «На відміну від США, Ямайки і багатьох інших країн ми не маємо можливості робити заміни. І в першому колі, і в фіналі у нас зазвичай біжить одна й та сама четвірка», – додав він.
 
Теми виступів та доповідачі на Тренерській конференції-2013
 
Корекція працездатності бігунів на середні дистанції в змагальний період підготовки (Віноградов В. Є.)
 
Періодизація багаторічної і річної підготовки в сучасному спорті (Платонов В.М.)
 
Підготовка естафетної збірної команди України 4х100м (чоловіки) (Бризгін В.А)
 
Особливості підготовки кваліфікованих метальників списа в молодіжному та дорослому віці (Гурнєвич М.В)
 
Особливості сучасної підготовки метальників молота високої кваліфікації в Україні та в світі (Полешко В.В.)
 
Сучасні технології підготовки легкоатлетів для участі в забігах на 3000 м з перешкодами (Величко О.І.)
 
Формування тренувальних програм кваліфікованих десятиборців на етапі безпосередньої змагальної підготовки (Терещенко В.І.)           
 
Підготовка естафетної збірної команди України 4х100м (жінки) (Рурак К.М.) – ПРЕЗЕНТАЦІЯ
 
Відбір та підготовка юних легкоатлетів на середні та довгі дистанції (Сташків М.В.)
 
Результати  поїздки на Європейська конференція спорту найвищих досягнень (Медведь М.В.)
 
Гірський біг. Змагання і підготовка спортсменів (Щербанівський А.О., Ковтуненко Ю.О.) – ПРЕЗЕНТАЦІЯ
 
Чемпіонат України з гірського бігу 2014 року (Щербанівський А.О., Ковтуненко Ю.О.) – ПРЕЗЕНТАЦІЯ
 
Досвід проходження тренерської легкоатлетичної програми в  м. Тегу, Південна Корея. (Бабакова І.А.) – ПРЕЗЕНТАЦІЯ  
 
Тренерська конференція-2013 завершилася роботою в групах.
 
Президент ФЛАУ Ігор Гоцул висловив сподівання на те, що відтепер Тренерська конференція проводитиметься щороку і відразу після закінчення сезону.
Попередня статтяСергій Бубка святкує ювілей!
Наступна статтяВасилий Бубка рассказал о том, как менялся его титулованный брат каждые десять лет