Національний олімпійський комітет України святкує 23-річчя!

296
Сьогодні, 22 грудня, виповнюється 23 роки з дня заснування Національного олімпійського комітету України.

 
Саме в цей день у 1990 році І Генеральна асамблея ухвалила історичне рішення про заснування НОК України, а вже у вересні 1993 року наш Олімпійський комітет був остаточно визнаний Міжнародним Олімпійським Комітетом.
 
За ці роки зроблено чимало. НОК активно сприяв підготовці та успішному виступу українських спортсменів на Олімпійських іграх.  Починаючи з Ліллехаммера-94, коли Україна була вперше представлена незалежною командою, і до Лондона-2012 було здобуто 121 олімпійську нагороду. Успішно виступали юні олімпійці на змаганнях Юнацьких Олімпійських ігор та Європейських юнацьких олімпійських фестивалів.
 
Разом із розвитком спорту вищих досягнень Національний олімпійський комітет приділяє вагому увагу популяризації олімпізму та вихованню здорової нації.
 
Ось лише деякі проекти, які втілені в життя і полюбилися численним прихильникам спорту: «Олімпійський день», «Олімпійський урок», Всеукраїнська урочиста церемонія «Герої спортивного року». Отримали своїх юних шанувальників і Всеукраїнський спортивно-масовий захід серед дітей «Олімпійське лелеченя» та освітні акції – «Олімпійський куточок» та «Олімпійська книга».
 
Без належної уваги не залишаються і талановиті й обдаровані люди, які можуть проявить себе у найрізноманітніших конкурсах і вікторинах.
 
Федерації легкої атлетики України вітає Національний олімпійський комітет України з 23-річчям! Бажаємо і в наступні роки залишатися на вершині Олімпу. Нехай спортсмени щодня винагороджують Вас перемогами й рекордами, а все більше людей в Україні долучаються до занять спортом і олімпійського руху.
Попередня статтяУ Житомирі урочисто відкрили легкоатлетичний манеж (ВІДЕО; ФОТО)
Наступна статтяТри рекорди «Фестивалю бігу»-2013