Три рекорди «Фестивалю бігу»-2013

314
470 легкоатлетів,  42 команди спортивних шкіл з різних куточків України взяли участь у традиційних Всеукраїнських змаганнях «Фестиваль бігу-2013» у Львові. 21 грудня їх провели Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та Федерація легкої атлетики Львівської області.

Ці змагання започаткували ще в 1982 році. Тоді вони були відомі під назвою «День спринту». Поступово до програми долучили біг на середні дистанції (до 1 милі).

Вдалі терміни змагань, один з кращих стандартних манежів України сприяли тому, що фестиваль став своєрідним стартовим полігоном для багатьох відомих легкоатлетів України. Про це говорять рекорди змагань, які належать  Наталії Пігіді, Анастасіі Ткачук, Марині Бех, Петру Кравцю та іншим відомим атлетам сьогодення.

Цього року легкоатлети встановили три рекорди: Юрій Трохимчук (Львівщина, юніори) пробіг 300 м за 35,0 с; Антон Грабовський (Рівненщина, юнаки 14-15років) подолав 1000 м за 2.41,4 хв; Станіслав Боднар (Хмельниччина, юнаки 12-13років) показав час на 600м 1.37,2 хв.

Слід виділити і високі результати Катерини Климюк з Рівного та Оксана Ралько з Тернополя, які пробігли 300м за 39,7 та 40,0секунд відповідно; Віктор Сенчук з Чотківа серед юнаків 16-17 років виграв  комбінацію 60м (6,9 с) і 100м (10,8 с); Юрій Мегега з Хмельницького переміг на дистанції 300 м серед юнаків 16-17років (36,1 с); Сергій Слісенко зі Львова був першим на дистанції 60м з/б (8,3 с); Ірина Чиж з Костополя змагалася серед молодших дівчат і показала на дистанції 600 м результат 1.47,9 хв; Олег Романишин з Самбора переміг з бігу на 1 милю (4.23,2 хв).

З усіма результатами змагань можна ознайомитися за допомогою підсумкових протоколів.
Попередня статтяНаціональний олімпійський комітет України святкує 23-річчя!
Наступна статтяКалендар змагань на 23-29 грудня