Зі світу по нитці: Піткамякі готується стати татом, а Хольцдеппе – підкорити 6-метрову висоту

262
Чемпіон світу зі стрибків з жердиною, німець Рафаель Хольцдеппе окреслив головну мету 2014 року. Він прагнутиме перемогти на чемпіонаті Європи, який 12-17 серпня прийматиме Цюрих. Крім того атлет має намір підкорити висоту в шість метрів.

 
«У грудні я був на зборі в Південній Африці. Там все пройшло чудово, і я сподіваюся на високі результати», – додав Хольцдеппе.
 
***
 
Один з лідерів метання спису в світі, фін Теро Піткамякі незабаром стане татом. Разом з коханою Нііною Кело вони чекають первістка. Наразі пара відпочиває на Карибах, а 14 січня візьме участь у Sports Gala, де Піткамякі отримає нагороду найкращого спортсмена року в Фінляндії.
 
***
 
Олімпійський чемпіон, триразовий чемпіон світу, німець Роберт Хартінг провів перше тренування нинішнього року. Метаючи при температурі +7 градусів та поганому освітленні, атлет відправив диск на 62,60 м.
 
***
 
Перше, починаючи з вересня минулого року, бар’єрне тренування провела олімпійська чемпіонка з бігу на 100 метрів з бар’єрами австралійка Саллі Пірсон. На початку року в неї заплановані старти на батьківщині. Чемпіонат світу в приміщенні, який 7-9 березня прийматиме Сопот, також є в календарі спортсменки.
 
***
 
Чемпіонка світу з бігу на 400 метрів з бар’єрами чешка Зузана Хейнова не зможе виконати умову програного тренерові парі – пробігти взимку під час змагань 800 метрів. Більше того, атлетка змушена пропустити сезон. Причиною став перелом підйому лівої ступні.
 
За словами спортсменки, на одному з тренувань вона відчула раптовий біль у нозі. Лікарі вирішили, що найкращим варіантом буде прооперувати Хейнову і вже зробили це. Зузана планує відновитися до літа.
 
***
 
Цієї зими можемо побачити на доріжках багаторазового призера чемпіонатів світу з бігу на 200 метрів американця Воллеса Спірмона. Атлет повідомив, що запланував змагання в Арканзасі й на NYRR Millrose.
 
***
 
Олімпійський чемпіон-2008 португалець Нельсон Евора пропустить зимовий сезон. Атлет переніс артроскопічну операцію на лівому коліні. До цього була операція у зв’язку зі стресовим переломом правої ноги.
 
***
 
Змагання серії EA Indoor Permit, Golden Pole Vault indoormeet (4 лютого, Прадубіце), не відбудуться у зв’язку з фінансовими труднощами. Місто підняло вартість оренди залу, де мав проходити турнір, на 50 000 доларів.
 
За словами директора змагань Зденека Любенскі, турнір існуватиме і в майбутньому, але проходитиме в іншому місті.
За матеріалами: Athletics magazine, iltasanomat.fi, rusathletics.com та сторінками атлетів у соціальних мережах
Попередня стаття«Різдвяні старти»-2014: з новим сезоном у нову еру
Наступна статтяУсейн Болт увійшов до десятки найбільш оплачуваних спортсменів світу