«Різдвяні старти»: інтрига від «висотниць»

219
«Різдвяні старти» в Києві завершилися змаганнями зі стрибків у висоту серед жінок. У манежі КМШВСМ зібралися всі найсильніші представниці України в цьому виді. Спостерігати було цікаво не лише за боротьбою, а й навіть просто за атлетами.

Багато вболівальників скучили за Вітою Паламар. Відновлення після народження дитини та докучливих травм все відкладало її повернення в сектор. У Києві Віта виступила і зуміла потрапити до призової трійки. З результатом 1,86 м вона піднялася на «бронзову» сходинку п’єдесталу.

За перемогу боролися Оксана Окунєва й Ірина Геращенко. Окунєвій з другої спроби підкорилася висота 1,89 м, Геращенко взяла її з третьої. Поборотися на висоті 1,92 м Оксані завадила травма. У перший спробі вона стрибнула, але під планку і відмовилася від подальших змагань. Ірина виконала всі три спроби, і саме заключна принесла їй перемогу. Ще одна вихованка Ірини Пустовойт, фіналістка юнацького чемпіонату світу в Донецьку Юлія Левченко намагалася штурмувати особистий рекорд (1,83 м), але до цієї висоти виявилася ще не готовою. З результатом 1,80 м вона п’ята.

У чоловіків з результатом 2,20 м переміг Юрій Крімаренко.

Потрійний стрибок виграли Наталія Ястребова (13,94 м) та Юрій Опацький (15,78 м).

Ксенія Карандюк (24,74 с) та Сергій Костенко (22,36 с) показали найкращий час на 200-метрівці. Анастасія Соловей (2.13,04 хв) і Віктор Тюменцев (1.52,17 хв) фінішували першими з бігу на 800 метрів. Переможцями «Різдвяних стартів» на дистанції 3000 метрів стали Світлана Олійник (10.10,79 хв) і Станіслав Маслов (8.09,37 хв).