Український сезон легкої атлетики офіційно відкрився «Різдвяними стартами»

224
Всеукраїнський легкоатлетичний сезон-2014 офіційно розпочався «Різдвяними стартами» в Києві. В перший день змагань на доріжки манежу КМШВСМ вийшли як знані лідери збірної, так і ті, хто лише на шляху до підкорення світових висот.

Чекати надвисоких результатів уже на початку року було б дещо дивно. Легкоатлети здебільшого перевіряли готовність до сезону, виконували тактичні вказівки тренерів, дивилися, наскільки об’єм робіт, виконаних на тренуваннях під час міжсезоння, себе виправдовує. Спортсмени та їх наставники не боялися вдаватися до експериментів.

Сергій Басенко, приміром, вирішив, що його учениці, Христина Стуй і Ольга Земляк, цього разу мають спробувати себе на дистанціях як 60, так і 400 метрів. На 400-метрівці дівчата бігли в одному забігу. Протягом усієї дистанції попереду була Ольга, але Христина суперницю не відпускала й випередила на заключних метрах дистанції (54,19 с та 54,30 с). Третьою стала Ксенія Карандюк (54,54 с). Два кола стадіоном долала і Наталія Лупу. Легко й невимушено вона фінішувала першою у своєму забігу і стала четвертою за підсумком змагань (54,55 с).

Завдяки перемозі на 60-метрівці (7,39 с), Стуй оформила переможний дубль на «Різдвяних стартах»-2014.

У змаганнях чоловіків на цих дистанціях перемогли Еміль Ібрагімов (60 м – 6,77 с) і Назарій Дзюбенко (400 м – 49,28 с).

Без сюрпризів завершилися змагання з бігу на 60 метрів з бар’єрами. Прогнозовані перемоги здобули Анна Плотіцина (8,52 с) і Сергій Копанайко (7,91 с). 1500 м виграли Катерина Сіряк (4.39,34 хв) і Володимир Киц (3.52,52 хв).

Марина Бех у заключній спробі вирвала перемогу зі стрибків у довжину в Анастасії Мохнюк (6,27 м). Анастасія поборолася і змогла покращити свій результат, але для того, щоб обійти Марину, цього було замало (6,22 м). Руслана Цихоцька з результатом 6,10 м третя і сьогодні змагатиметься в секторі для потрійного стрибка. Серед чоловіків найкращий результат у Тараса Неледви (7,45 м).

Ще два види проводилися в манежі в Броварах. Переможцем зі стрибків з жердиною став Олександр Корчмід (5,50 м), а у секторі для штовхання ядра змагання виграли Микола Багач (18,60 м) і Ольга Голодна (17,29 м).

Всі результати змагань дивіться тут. Фотографії з першого дня змагань – на офіційній сторінці ФЛАУ у Facebook.