Марія Рємєнь пропустить зимовий сезон

249
Діюча чемпіонка Європи з бігу на 200 м і чемпіонка Європи в приміщенні з бігу на 60 метрів Марія Рємєнь пропустить зимовий сезон.

 
«Я не травмована, – поспішила заспокоїти вболівальників Марія. – Добре почуваюся й активно тренуюся. Але протягом кількох років я змагалася без перерви, це дуже втомлює. Тому ми з тренером вирішили, що краще буде трішки відпочити від змагань. Я працюю, як і раніше, і готуюся до літнього сезону».
 
Тренер Рємєнь, Костянтин Рурак, в коментарі EMENews зазначив: «П’ять років поспіль Марія змагалася на найвищому рівні як у приміщенні, так і на стадіонах. Їй необхідно відпочити. Саме фізична втома стала причиною травми на минулорічному чемпіонаті Європи в приміщенні. Тому ми почали тренуватися пізніше, ніж завжди. Ми не хочемо повторювати помилок попередніх років і зараз сфокусували увагу на підготовці до літнього сезону-2014».
 
Костянтин Михайлович також повідомив, що Марія всю зиму тренується у Запоріжжі, а в березні у них запланований збір у Португалії.
 
Нагадаємо, що наприкінці грудня в Запоріжжі відбувся турнір «Різдвяні старти» на призи Марії Рємєнь і Олесі Повх. Дівчата доклали багато зусиль для успішного проведення турніру і подарували його учасникам справжнє свято.
Автор фото: Вікторія Ткачук
Попередня статтяЧемпіонка світу з метання спису вагітна
Наступна статтяЛегкоатлетичний вік-енд. Огляд міжнародних змагань