Легкоатлетичний вік-енд. Огляд міжнародних змагань

284
Кларгольц (Німеччина). Українець Віктор Шаповал став другим зі стрибків у висоту, показавши результат 2,17 м. З особистим рекордом переміг німець Матеуш Пржибилко (2,23 м).

 
Нагадаємо, що 9 січня на змаганнях у Словаччині Шаповал настрибав 2,22 м і переміг. Юний Владислав Мазур був третім (2,15 м).
 
Новочебоксарськ (Росія). Росіянин Іван Ухов вже на початку сезону показав надзвичайно високий результат зі стрибків у висоту. З 2,38 м він очолив світовий топ-лист сезону. У лідери також вийшла медалістка чемпіонату Європи в приміщенні білоруска Марина Арзамасова. 800 метрів вона подолала за 2.04,76 хв.
 
 
Орб’є (Франція). Рено Лавіллені виграв змагання зі стрибків з жердиною. Він з першої спроби взяв 5,84 м, а наступна висота, 5,94 м, йому не підкорилася.
 
Москва (Росія).Світлана Бірюкова вийшла в лідери світового сезону зі стрибків у довжину. На «Різдвяних стартах» у столиці Росії вона настрибала 6,98 м. У Дар’ї Клішиної – 6,68 м.
 
Бірмінгем (Алабама, США). Нгонідзаше Макуша з Зімбабве з результатом 8,10 м очолив світовий топ-лист зі стрибків у довжину.
 
Файетвілл (США). Американець Воллес Спірмон очолив світовий топ-лист сезону з бігу на 200 метрів – 20,68 с. Його співвітчизник Клейтон Перрос показав найкращий результат нинішнього року з бігу на 400 метрів – 46,46 с.
 
Падуя (Італія). Італійка Алесія Трост очолила світовий топ-лист зі стрибків у висоту – 1,96 м.
 
Відзначимо також, що результат українки Наталії Ястребової з потрійного стрибка (13,94 м), показаний нею на «Різдвяних стартах» у Києві, поки що залишається найкращим у світі нинішнього сезону.
Попередня статтяМарія Рємєнь пропустить зимовий сезон
Наступна статтяІван Ухов прокоментував свій політ на 2,38 метри