Ольга Земляк: сьогодні День народження, завтра – змагання

244
Сьогодні, 16 січня, чемпіонка Європи в складі жіночої естафетної команди 4х400 метрів Ольга Земляк святкує День народження, а вже завтра вийде на старт 400-метрівки на чемпіонаті м. Києва серед юніорів та юнаків (1995-96 та 1997-98 рр.н.) у приміщенні. Як пояснив тренер спортсменки Сергій Басенко, Ольга змагатиметься поза конкурсом, як і Христина Стуй. Дівчата відпрацьовуватимуть тактичні схеми.

 
«Ми схоже бігли на «Різдвяних стартах», але тоді біг вела Ольга, а Христина мала триматися позаду і спробувати обійти на фініші. Зараз дівчата поміняються ролями, – пояснює Сергій Басенко. – Нам потрібно зробити певні технічні напрацювання, щоб коли дівчата бігтимуть окремо одна від одної, їм було легше розподіляти сили по дистанції і щоб вони знали, як вести біг у тій чи іншій ситуації».
 
За словами Басенка, Земляк не робитиме ставку на зимовий сезон. «Але це не означає, що Ольга не намагатиметься виконати норматив. Якщо їй це вдасться, тоді буде сенс говорити і про чемпіонат світу в приміщенні (7-9 березня, Сопот). В індивідуальному виді це буде не так просто, більше шансів є в естафеті, – уточнює він. – Але давайте не забігати наперед: час усе розставить по своїх місцях».
 
Проте старти в зимовому сезоні, до якого Ольга готувалася в Києві, у неї все ж будуть. Крім чемпіонату міста вже заплановано «Кубок Губернатора» у Волгограді (25 січня). «Маємо намір також взяти участь у кількох турнірах на початку лютого, але поки що не можу сказати, в яких саме. Багато чого залежатиме від результатів, показаних у Волгограді, – каже Сергій. – Крім того Ольга бігтиме 400 метрів на чемпіонаті України (19-22 лютого, Суми)».
Попередня статтяІвану Ухову підкорився рекорд Росії
Наступна статтяХристина Стуй головні амбіції лишає на літо