Христина Стуй головні амбіції лишає на літо

194
Бронзова медалістка Олімпійських ігор у складі естафетної команди 4х100 метрів Христина Стуй, як і ще одна вихованка Сергія Басенка Ольга Земляк, не робитиме ставку на зимовий сезон. Звісно, якщо норматив буде виконано, то участь у чемпіонаті світу в приміщенні (7-9 березня, Сопот) розглянуть. Не виключено, що це будуть не індивідуальні 60 метрів, а 400 метрів у складі естафетної команди.

 
Цієї зими Христина бігає як 60, так і 400 метрів, що влітку має дозволити значно легше долати дистанцію, на якій вона спеціалізується, — 200 метрів.
 
«У планах Христини участь у чемпіонаті м. Києва серед юніорів та юнаків у приміщенні (17 січня). Разом з Ольгою Земляк вони змагатимуться з бігу на 400 метрів поза конкурсом і виконуватимуть технічні завдання. Також у календарі Христини біга на 60 і 400 метрів на командному чемпіонаті України в Запоріжжі (27-28 січня) і 400 метрів на чемпіонаті України в Сумах (19-22 лютого). Крім того ми плануємо кілька комерційних стартів за кордоном, але поки що не вирішили, де саме, – розповідає Сергій Басенко. – Якщо Христині вдасться виконати норматив на чемпіонат світу, це добре. Можливо, навіть у складі естафетної команди 4х400 метрів. Але хотів би звернути увагу на те, що перед нею не стоїть завдання потрапити на світову першість у приміщенні. Всі амбіції і плани у нас спрямовані на літній сезон».
Автор фото: Дмитро Дем’янюк