До уваги ЗМІ! Командний чемпіонат України: прес-конференція

275
27 січня, о 14:30, у спортивному комплексі ВАТ «Запоріжсталь» (Запоріжжя) відбудеться прес-конференція,присвячена командному чемпіонату Українив приміщенні з легкої атлетики,командному чемпіонату  України з багатоборства та початку легкоатлетичного сезону-2014.

 
Під час прес-конференції представники ЗМІ обговорять значення та очікування від командного чемпіонату України в приміщенні з легкої атлетики та командного чемпіонату України в приміщенні з багатоборства, дізнаються про головні турніри зимової частини сезону 2014 року, етапи та правила відбору на офіційні міжнародні змагання, плани провідних легкоатлетів України.
 
Участь у прес-конференції візьмуть державний тренер штатної збірної команди України Михайло Медведь, президент ФЛА Запорізької області Фролов Микола, провідні українські легкоатлети Марія Рємєнь, Олеся Повх і інші.
 
Після закінчення прес-конференції, о 15:00, відбудеться урочиста церемонія відкриття командного чемпіонату України в приміщенні. Змагання триватимуть 27 і 28 січня (РОЗКЛАД).
 
Адреса: м. Запоріжжя, вул. Тюленіна, 13, спортивний комплекс ВАТ «Запоріжсталь».
Попередня статтяСтатистика 2014
Наступна статтяКіровоградщину очікує потужний спортивний прорив