Кіровоградщину очікує потужний спортивний прорив

273
Плани реалізації найбільш знакових спортивних інфраструктурних проектів Кіровограда обговорили під час зустрічі голова Кіровоградськоїоблдержадміністрації з президентом Федерації легкої атлетики області.

 
Геннадій Заболотний повідомив, що сьогодні на футбольному полі ФК «Зірка»ведуться активні будівельні роботи стосовно облаштування легкоатлетичного ядра. Голова облдержадміністрації запевнив, що обов’язково особисто перевірить якість їх виконання.
 
«Сподіваюся, що 2014 рік буде спортивним для Кіровоградщини. Обласна влада нинішнього року планує реалізувати кілька масштабних проектів, зокрема, реконструювати СДЮШОР «Надія», провести значні ремонтні роботи в СДЮШОР-2. А головним є будівництво в обласному центрі сучасного спортивного мультиплексу, розрахованого на 3 тисячі місць, який не поступатиметься кращим європейським аналогам», – відзначив Андрій Ніколаєнко.
Голова облдержадміністрації запевнив, що будівництво мультиплексу він розглядає у контексті відновлення спорткомплексу «Колос», який уже тривалий час не працює, хоча раніше був відомий не лише в Україні, а й у колишньому СРСР тим, що там проводилися тренувальні збори і змагання з різних видів спорту. Очільник областіпереконаний, що на Кіровоградщині є представники соціально-відповідального бізнесу, які дійсно є фанатами спорту і зголосяться реанімувати “Колос”, який стане гарним майданчиком для розвитку ігрових видів спорту, а готельний комплекс – для проведення різного роду спортивних зборів.
 
У рамках відзначення кращих спортсменів, представників громадськості та влади Кіровоградщини за значний вклад у розвиток спортивного життя області Геннадій Заболотний вручив голові облдержадміністрації Андрію Ніколаєнку Подяку виконкому Федерації легкої атлетики області.
Матеріал надано ФЛА Кіровоградської області
Попередня статтяДо уваги ЗМІ! Командний чемпіонат України: прес-конференція
Наступна статтяТетяна Гамера-Шмирко захистила титул переможниці марафону в Осаці