Ігор Гоцул та Карел Пильни зустрілися з керівництвом МК «Запоріжсталь»

310
31 січня в спортивному манежі «Металург» у Запоріжжі відбулася зустріч віце-президента ЄА Карела Пильни та президента ФЛАУ Ігоря Гоцула з генеральним директором ОАО «Запоріжсталь» Ростиславом Шурмою та провідними легкоатлетами СК «Металург».

 
У ході зустрічі обговорювалися підсумки та перспективи співпраці в рамках виконання Меморандуму МК «Запоріжсталь» і ФЛАУ, підписаного в 2013 році. Згідно з Меморандумом, комбінат у 2013 році направив 3,5 млн. грн. на реконструкцію легкоатлетичного манежу. ФЛАУ забезпечила манеж сучасним спортивним легкоатлетичним обладнанням для бігу та стрибків у висоту і з жердиною.
 
«Легкоатлетичний манеж – провідна спортивна база не лише Запорізького регіону, а й усієї України. В 2014 році ми продовжимо реконструкцію, що стане надійною основою для перемог наших спортсменів на змаганнях національного та міжнародного рівнів», – сказав Ростислав Шурма.
 
У 2014 році МК «Запоріжсталь» направить на підтримку й розвиток спорту 12,8 млн. грн., у тому числі 2,2 млн. грн. на подальшу реконструкцію манежу – встановлення автономного теплопостачання, системи фотофінішу, реконструкцію внутрішнього освітлення й акустичної системи, розмітки бігових доріжок.
 
«Радий, що сьогодні ми говорили про спорт. Спорт – це мир і здоров’я нації, це майбутнє. І мені вдвічі приємніше, що такий промисловий гігант, як «Запоріжсталь», є лідером не лише у своїй галузі, а й у питаннях соціальної відповідальності», – підкреслив Карел Пильни.
 
«Запоріжсталь» мотивує людей займатися спортом, сприяє розвитку спортивних організацій, а також створює конкуренцію в плані соціальної відповідальності серед областей України й стимул для спортивних досягнень», – зазначив Ігор Гоцул.
 
Зазначимо, що МК «Запоріжсталь», зокрема, на безкоштовній основі надає легкоатлетичний манеж для тренувань СДЮШОР з легкої атлетики.
 
У рамках візиту Карел Пильни та Ігор Гоцул також відвідали юнацький чемпіонат України з легкої атлетики, зустрілися з легкоатлетичною громадськістю регіону та на власні очі побачили, як працюють на МК «Запоріжсталь».
Попередня статтяОгляд легкоатлетичних змагань: рекорд Проценка та призовий забіг Лупу
Наступна статтяРено Лавіллені зазіхнув на рекорд Сергія Бубки (ВІДЕО)