Учасники юнацького чемпіонату світу в Донецьку готові до нових випробувань

268
Півроку тому ми вболівали за них на юнацькому чемпіонаті світу в Донецьку. Серед учасників планетарної першості намагалися відшукати майбутніх зірочок. Багато хто з тих атлетів перейшов у юніорську категорію, і першим серйозним випробуванням для них стане юніорський чемпіонат України в приміщенні. Змагання 6-7 лютого прийматимуть Суми.

 
Участь у чемпіонаті візьмуть спортсмени з усіх областей України. Серед відомих нам по світовій першості в Донецьку атлетів, за медалі в Сумах боротимуться Аліна Калістратова, Михайло Тютюнников і Михайло Яворський, Олександр Баранніков і Владислав Мазур, Дар’я Дьяченко й Олександр Малосілов, Анастасія Чапаєва і Богдан Мироненко та багато інших.
 
Поспостерігати за перипетіями боротьби всі охочі зможуть, завітавши до сумського манежу, за адресою вул. Прокоф’єва, 1. Вхід – вільний. Змагання почнуться 6 лютого, о 9:30, фіналом зі спортивної ходьби на 5000 м серед юніорів.
 
Розклад змагань, стартові листи та результати – за лінком: https://uaf.org.ua/images/otherdocuments/calendar/2014/2014.02.06/index.htm
Фото Михайла Масловського
Попередня статтяОльга Голодна: «Ми з тренером – одне ціле, одна команда»
Наступна статтяДводенний етап «Діамантової ліги»-2014 переїжджає з Лондона до Глазго