Наталія Погребняк: «Після Олімпіади я стала трішечки мудрішою»

292
Чемпіонка України-2014 у приміщенні з бігу на 60 метрів, Наталія Погребняк, поділилася враженнями від змагань у Сумах з журналістом “Високого замку” Оленою Садовник і розповіла про свою маленьку спортивну мрію на чемпіонаті світу в приміщенні.

 
«У Сумах мені біглося легко. Єдиний недолік у кваліфікації – я трішечки «проспала» старт. Усейн Болт відпрацьовував старт, бігаючи наввипередки з власним гепардом? Ми таке не практикуємо (сміється). Нам вистачає спеціальних вправ – бігаємо вгору та з резинками. Старт не є характерною для мене помилкою.
 
Не люблю загадувати наперед. Але у Сопоті дуже сподіваюся потрапити у фінал. 60 м – найбільш непередбачувана дистанція: якщо помилився на старті, то на фініші надолужити згаяне практично неможливо. Тому я так люблю стометрівку (сміється), особливо останні 40 м, коли можна «накотити» на повній потужності.
 
Я не втратила оптимізму, навіть після того, як залишилася за бортом лондонської олімпійської естафети. Завершити кар’єру «на зло всім негараздам» – це далеко не найкращий вихід із ситуації. Моїм стимулом були близькі люди й тренер, які не втомлювалися підтримувати мене. Які вірили, що обов’язково прийде і мій день, що мої старання не залишаться нереалізованими. З того часу я стала трішечки мудрішою і вже не сприймаю все близько до серця. Життя, тренування – усе йде своїм шляхом».
Попередня статтяЛегкоатлети претендують на премію LAUREUS WORLD SPORTS AWARDS 2014 у п’яти номінаціях
Наступна статтяОлеся Повх: «С детства мечтала побить рекорд Жанны Блок»