Відбувся брифінг щодо проведення Кубку Європи-2015 зі спортивної ходьби

236
18 березня в Івано-Франківську відбувся брифінг щодо проведення Кубку Європи-2015 зі спортивної ходьби. Участь у ньому взяли президент Федерації легкої атлетики України Ігор Гоцул та президент ФЛА Івано-Франківської області Віталій Матешко.

 
Під час брифінгу йшлося про проведення першого розширеного засідання оргкомітету з проведення Кубка Європи зі спортивної ходьби, який Івано-Франківськ прийматиме 17 травня 2015 року.
 
За словами Ігоря Гоцула, сьогоднішнє засідання оргкомітету з проведення турніру довело бажання міста провести ці змагання на високому рівні.
 
«Зрозуміло, що силами виключно міста змагання такого рівня провести неможливо. Тому долучатись буде і область, і держава, але значну частину коштів розраховуємо залучити від спонсорів і меценатів змагань. Упевнений, ці змагання будуть успішними як в спортивному, так і в організаційному плані», – зазначив Ігор Гоцул.
 
«Сам факт того, що Івано-Франківськ отримав право проводити Кубок Європи – це вже певний рівень визнання. Адже виступати на ньому успішно – це одне, а приймати змагання такого рівня – це зовсім інше, це «вища ліга», – додає Ігор Євгенович. – У надзвичайно важкій ситуації, в якій сьогодні перебуває Україна, у багатьох постає питання, чи доцільно саме зараз говорити про такі змагання. Проте, саме зараз вони – це реальні кроки до європейської інтеграції, реальна можливість спростувати ідеологічні штами, які нам нав’язують. Показати усю гостинність Івано-Франківська».
 
Очолює оргкомітет з підготовки до Кубка Європи зі спортивної ходьби міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус, під головуванням якого сьогодні пройшло його перше засідання. Бюджет змагань складе приблизно 500 тисяч євро, з яких близько 150 тисяч євро – це внесок міста, решту планують залучити з інших джерел.
 
Віталій Матешко розповів про заходи з підготовки до змагань, які вже розпочалися. Зокрема, за його словами, неабиякий акцент буде зроблений на промоційну складову. Тому вже зараз приймаються пропозиції щодо розробки талісману змагань, спеціальної марки та конверту, присвячених Кубку Європи зі спортивної ходьби. Автор найкращої пропозиції отримає приз від дирекції змагань під час церемонії урочистого відкриття.
 
За словами Віталія Матешка, головними завданнями місцевого оргкомітету є розробка та поступове втілення плану підготовки до змагань. Уже цього року потрібно здійснити оновлення асфальтного покриття по вул. Незалежності (згідно зі схемою траси для спортивної ходьби) та поточний ремонт вул. Степана Бандери в частині виїзду на вул. Незалежності та виїзду на вул. Ак. Сахарова (траса для розминки спортсменів).
 
Окрім того, велику увагу приділятимуть розробці промоційної продукції та пошуку позабюджетних джерел фінансування заходу.
За матеріалами Виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради
Попередня статтяКомісія НОК по роботі з тренерами та спортивними федераціями розглянула нагальні питання
Наступна статтяОльга Саладуха претендує на звання найкращої легкоатлетки Європи у лютому