Донецьк приймав змагання для юних зірочок легкої атлетики

51
15 березня в Донецьку, в манежі СДЮШОР №1 відбувся чемпіонату області з легкої атлетики серед юнаків 2001, 2002, 2003 ріку народження «Шукаємо таланти».

 
Участь у змаганнях взяли 311 юних атлетів з 24 команд Донецької області.
 
Переможці особистої першості
 
П.І.Б.
Організація
Дисципліна
Результат
Тренер
Місто
Спорт.клуб, ДЮСШ
ЮНАКИ 2001
1
Пугач Дмитро
Донецьк
СДЮШОР-1
60 м.
7,7
Веремьова Денисова
2
Степаненко Станіслав
Маріуполь
КДЮСШ-4
 
8,1
Орєхов
3
Міщенко Євген
Артемівськ
КДЮСШ-1
 
8,2
Скирда
1
Пугач Дмитро
Донецьк
СДЮШОР-1
150 м.
19,9
Веремьова Денисова
2
Міщенко Євген
Артемівськ
КДЮСШ-1
 
20,8
Скирда
3
Касаткін Борис
Донецьк
СДЮШОР-1
 
22,6
Веремьева Денисова
1
Четирбок Олександр
Єнакієве
ДЮСШ
300 м.
45,4
Чутчєв
2
Сибирцев Дмитро
Харцизьк
Колос
 
47,9
Шаповалов
3
Єременко Данило
Макіївка
ДЮСШ-1
 
48,6
Веніков
1
Масюк Богдан
Артемівськ
КДЮСШ-1
600 м.
1.50,6
Мартинюк
2
Городинський Владіслав
Харцизьк
Колос
 
1.54,8
Шаповалов
3
Кондратюк Данило
Донецьк
СДЮШОР-1
 
1.59,4
Веремьова
1
Масюк Богдан
Артемівськ
КДЮСШ-1
50 з/б
7,6
Мартинюк
2
Алєксєєв Іван
Донецьк
СДЮШОР-1
 
7,7
Веремьова
3
Гузєв Данило
Донецьк
СДЮШОР-1
 
8,0
Денисова
1
Козаков Денис
Донецьк
ДЮСШ Н.Т.
Довжина
510
Абрамова
2
Коровниченко Артем
Харцизьк
СДЮШОР-1
 
496
Іщенко
3
Масюк Богдан
Артемівськ
КДЮСШ-1
 
465
Мартинюк
1
Сафонов Валерій
Горлівка
ДЮСШ-2
Висота
155
Панфілов
2
Колопищук Кирило
Дебальцеве
ДЮСШ
 
135
Захожий
3
Бондарь Едуард
Донецьк
СДЮШОР-1
 
135
Пахомова
 
ЮНАКИ 2002
 
 
 
 
 
1
Ковальов Родіон
Харцизьк
Колос
60 м.
8,5
Шаповалов
2
Галицький Євген
Донецьк
СДЮШОР-1
 
8,8
Денисова
3
Рудик Іван
Донецьк
ДЮСШ Н.Т.
 
9,0
Шелех
1
Галицький Євген
  Донецьк
СДЮШОР-1
150 м.
22,3
Веремьова
2
Костяк Дмитро
Донецьк
СДЮШОР-1
 
22,6
Бабаш
3
Фокєєв Давід
Докучаєвськ
ДЮСШ
 
23,3
Губань
3
Ксенофонтов Сергій
Дзержинськ
ДЮСШ
 
23,3
Романенко
1
Рябцєв Богдан
Харцизьк
СДЮШОР-1
300 м.
49,2
Іщенко
2
Демьяненко Микита
Артемівськ
КДЮСШ-1
 
50,1
Мартинюк
3
Альошин Данило
Горлівка
ДЮСШ-2
 
50.1
Панфілов
1
Демьяненко Микита
Артемівськ
КДЮСШ-1
50 м.з/б
8,0
Мартинюк
2
Галицький Євген
Донецьк
СДЮШОР-1
 
8,1
Веремьова
3
Фоєєв Давід
Докучаєвськ
Доломіт
 
8,2
Губань
1
Рябцев Богдан
Харцизьк
СДЮШОР-1
Довжина
462
Іщенко
2
Галицький Євген
Донецьк
СДЮШОР-1
 
438
Денисова
3
Мурашко Гєоргій
Харцизьк
СДЮШОР-1
 
418
Іщенко
1
Панченко Богдан
Костянтин.
ДЮСШ
Висота
135
Асосков
2
Калугін Олексій
Донецьк
СДЮШОР-1
 
135
Бабаш
3
Рябцев Богдан
Харцизьк
ДЮСШ
 
130
Іщенко
 
ЮНАКИ 2003
 
 
 
 
 
1
Бібіков Євген
Дебальцеве
ДЮСШ
60 м.
8,4
Захожий
2
Айко Олександр
Єнакієве
ДЮСШ
 
8,6
Лукомський
3
Чернишов Владислав
Харцизьк
СДЮШОР-1
 
9,0
Іщенко
1
Вйко Олександр
Єнакієве
ДЮСШ
150 м.
22,7
Лукомський
2
Верьовченко Максим
Артемівськ
КДЮСШ-1
 
23,4
Третьяков
3
Чехлянков Владислав
Харцизьк
Колос
 
24,2
Шаповалов
1
Айко Олександр
Єнакієве
ДЮСШ
300 м.
51,4
Лукомський
2
Клотчик Євген
Горлівка
ДЮСШ-2
 
56,9
Гурєй
3
Воротинцєв Руслан
Вугледар
ДЮСШ
 
59,4
Савчук
1
Бібіков Євген
Дебальцеве
ДЮСШ
50 м. з/б
7,9
Захожий
2
Цихановський Микита
Донецьк
Обл. ДЮСШ
 
9,3
Васильченко
3
Бєляєв Микола
Донецьк
ДЮСШ Н.Т.
 
11,5
Абрамова
1
Бібіков Євген
Дебальцеве
ДЮСШ
Довжина
474
Захожий
2
Верьовченко Максим
Артемівськ
КДЮСШ-1
 
422
Третьяков
3
Чернишов Владіслав
Харцизьк
ДЮСШ
 
399
Іщенко