Ігор Гоцул: «Наша мета – вже восени провести збір у Закарпатті»

250
Президент Федерації легкої атлетики України Ігор Гоцул з дводенним робочим візитом відвідав Закарпаття. Головною метою поїздки було ознайомлення зі спортивною інфраструктурою регіону й пошук потенційних місць для проведення навчально-тренувальних зборів збірної команди України з легкої атлетики.

 
«Протягом багатьох років навчально-тренувальні збори легкоатлети проводили в Криму. Зараз нам необхідно знайти йому альтернативу. На даний момент більшість провідних атлетів перебувають у Туреччині, але ми розуміємо, що завжди так бути не може. Організовувати такі НТЗ дорожче й складніше, та й у ці непрості для України часи потрібно підтримати вітчизняні бази», – пояснює Ігор Гоцул.
 
Погодно-кліматичні умови на Закарпатті, за словами Ігоря Євгеновича, максимально наближені до кримських. Крім того саме ці бази свого часу використовувалися як одні з основних для підготовки спортсменів до змагань найвищого рівня.
 
Разом з представниками обласної та місцевої влади, обласного управління спорту й регіональної ФЛА Ігор Гоцул відвідав спортивні об’єкти в Ужгороді, Мукачеві, Виноградові, Береговому й Хусті.  «У всіх цих місцях є спортивні об’єкти, які можна використовувати для потреб легкої атлетики. Але при цьому всі вони потребують реконструкції або оновлення, – зазначив Ігор Євгенович. – Щодо іншої інфраструктури, то вона на високому рівні. На Закарпатті дуже хороший готельний фонд, при цьому цінова політика досить лояльна, особливо в порівнянні з тією, яка була в Криму. Те ж можу сказати й про харчування».
 
Також було оглянуто ряд санаторіїв, які можна було б використовувати для відновлення та реабілітації легкоатлетів, особливо в осінній період.
 
«Керівництво Закарпатської області і її губернатор Валерій Валерійович Лунченко особисто зацікавлені в тому, щоб легка атлетика активно увійшла в життя регіону, – сказав Ігор Євгенович. – Ми провели, так звану, чорнову роботу. Тепер керівництво області проаналізує її результати і сформулює пропозиції з урахуванням наших побажань. Після цього буде розроблено спільну програму щодо оновлення спортивних об’єктів».
 
Крім того Ігор Гоцул наголосив на тому, що діяти потрібно швидко: «Нашою метою є проведення навчально-тренувального збору в Закарпатті вже восени цього року. А значить, діяти потрібно швидко й рішуче».
 
Під час візиту Ігоря Гоцула до Закарпаття також обговорювалася можливість створення бази з легкоатлетичним стадіоном у Воловецькому районі для підготовки спортсменів в умовах середньогір’я. Переговори щодо даного питання тривають.
Попередня статтяМихайла Медведя призначено виконавчим директором ФЛАУ
Наступна статтяОголошено конкурс на розробку талісмана Кубка Європи з багатоборства (І та ІІ ліги)