Олександр Сітковський – п’ятий на марафоні у Відні

293
Ефіоп Гету Фелеке виграв марафон Vienna City Marathon серії IAAF Gold Label Road Race і встановив рекорд траси у Відні (2:05.41 год).

Фелеке відірвався від лідируючої групи після перших 30 км, а на фініші він скинув з попереднього рекорду траси більше хвилини. Два роки тому кенієць Генрі Сугут пробіг марафон у Відні за 2:06.58 год.

Слідом за Фелеке фінішували кенійці Альфред Керінг (2:08.28 год) і Філіп Санга (2:08.58 год).

Чудово виступив і українець Олександр Сітковський. З результатом 2:10.44 год він фінішував п’ятим, а у класі атлетів віком 31-35 років був другим.

Змагання жінок виграла німкеня Анна Ганер – 2:28.59 год. Кенійка Кароліне Чепквоні фінішувала в 19 секундах позаду. Третьою стала Марта Лема з Ефіопії (2:31.10 год).