На кіровоградський стадіон «Зірка» завітав представник «МОНДО»

234
У Кіровограді продовжуються активні роботи щодо реконструкції стадіону «Зірка». Цього тижня з інспекцією туди завітав представник італійської компанії «МОНДО» Лука Реінаудо.

 
«МОНДО» вважається у світі легкої атлетики виробником спортивного покриття найвищого рівня, і саме воно має бути покладене на оновленій «Зірці». Разом з Реінаурдо до Кіровограду з візитом завітала директор компанії «Атлетика-Віва», яка спеціалізується на проектуванні спеціалізованих споруд, Іоланта Хропач.
 
Під час візиту було розглянуто питання інсталяції синтетичного покриття для легкоатлетичних змагань навколо футбольного поля ФК «Зірка», обговорено технічні моменти його укладання. Лука Реінаудо відзначив професійність спеціалістів, які працюють над рекострукціє юстадіону, а також зауважив, що вони рухаються у правильному напрямку. За його словами, до кінця місяця покриття має бути в Кіровограді. Відповідно, після завершення бетонування можна буде розпочати його інсталяцію.
 
Поряд з цим, представник компанії «Мондо» проінспектував якість підготовчих робіт і на верхньому, тренувальному, полі стадіону.
 
Нагадаємо, на сьогодні стадіон «Зірка» знаходиться на завершальній стадії реконструкції.
ФЛА Кіровоградської області