Віце-президент ЄА Жан Грасіа з офіційним візитом відвідав Україну

234
Віце-президент ЄА Жан Грасіа з офіційним візитом відвідав Україну. 19 травня Грасіа зустрівся з керівництвом Міністерства молоді та спорту України, членами Виконкому ФЛАУ, президентом НОК України Сергієм Бубкою та головними тренерами штатної збірної команди України з легкої атлетики.

 
Під час візиту Жана Грасіа, зокрема, обговорили ситуацію в Україні, її вплив на розвиток легкої атлетики і сучасні європейські принципи управління легкоатлетичною сферою.
 
Перебуваючи на зустрічі в Міністерстві молоді та спорту України, Жан Грасіа детально розповів про еволюцію легкої атлетики у Франції, презентувавши учасникам зустрічі французьку структуру легкоатлетичної сфери, принципи її фінансування та популяризації. В ході зустрічі Жан Грасіа також поінформував українську сторону про діяльність ЄА та Федерації легкої атлетики Франції.
 
Участь у зустрічі в Міністерстві молоді та спорту України взяли міністр молоді та спорту України Дмитро Булатов, президент НОК України Сергій Бубка, перший заступник Міністра молоді та спорту України Андрій Вишняк, заступник Міністра молоді та спорту Ніна Уманець, заступник Міністра молоді та спорту – керівник апарату, президент Федерації легкої атлетики України Ігор Гоцул, заступник Міністра молоді та спорту Олена Підгрушна, радник Міністра Максим Карпій, начальник відділу міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Мінмолодьспорту Наталія Радчук і керівник департаменту розвитку ФЛАУ Ольга Аксьонова.
 
Разом з членами Виконкому ФЛАУ, а також присутніми на засіданні головними тренерами збірної Жан Грасіа обговорив питання функціонування Федерації легкої атлетики Франції, розповів про роботу тренерів у нього на батьківщині, клубну систему та відповів на численні питання присутніх стосовно співпраці французької федерації з державними структурами, спонсорами, регіонами. Одним з головних було питання про спортсменів, їхні навчально-тренувальні збори та участь у змаганнях.
 
У рамках візиту також відбулася зустріч Жана Грасіа з Сергієм Бубкою.
 
Перед від’їздом Жан Грасіа зазначив: «Ми зробимо все, що від нас залежить, аби допомогти українській легкій атлетиці й надалі залишатися на такому високому рівні».