Оголошено склад команди для участі в європейському відборі на юнацькі Олімпійські ігри

68
Під час засідання Виконкому ФЛАУ, 19 травня, було затверджено склад української делегації для участі в європейських відбіркових змаганнях, на яких визначиться, хто ж з атлетів отримає путівки для участі в ІІ юнацьких літніх Олімпійських іграх.
Склад української делегації для участі в європейському відборі на юнацькі Олімпійські ігри
(29 травня – 2 червня, м. Баку, Азербайджан)
 
 
Прізвище та ім’я
Дисципліна
Датанародження
Область
Дівчата
 
 
 
 
1
Бабій Єлизавета
довжина
24.07.1997
Запорізька
2
Байрак Юлія
ядро, диск
09.02.1998
Дніпропетровська
3
Белякова Альона
диск
21.12.1998
Дніпропетровська
4
Бризгіна Анастасія
100 м
09.01.1998
Луганська
5
Вольвах Таісія
висота
17.06.1997
м. Київ
6
Думчева Анастасія
потрійний
12.06.1997
Кіровоградська
7
Дуць Марина
800 м
17.07.1997
Рівненська
8
Голда Вікторія
молот
05.02.1997
Київська
9
Іванова Анастасія
спис
12.11.1997
Дніпропетровська
10
Качур Яна
400 м
13.01.1997
Кіровоградська
11
Коба Джойс
200 м
26.02.1998
Вінницька
12
Косенко Катерина
ядро
04.03.1997
Київська
13
Левченко Юлія
висота
28.11.1997
м. Київ
14
Маляренко Олена
100 м з/б
08.04.1997
Харківська
15
Племянник Ірина
2000 м/перешкоди
16.01.1997
Львівська
16
Сахно Вікторія
молот
18.12.1997
Київська
17
Северин Яна
спис
16.03.1997
Київська
18
Сіней Марія
потрійний
29.03.1997
Дніпропетровська
19
Сіряк Катерина
1500 м
20.07.1998
м. Київ
20
Скитська Ірина
100 м
18.05.1997
Донецька
21
Ступіна Вікторія
400 м з/б
26.08.1997
Дніпропетровська
22
Сухотська Анастасія
100 м з/б
23.09.1997
Житомирська
23
Хабіна Яна
400 м з/б
27.05.1997
м. Київ
Юнаки
 
 
 
 
1
Аліксійчук Андрій
1500 м
04.09.1997
Донецька
2
Баранніков Олександр
висота
23.01.1997
Житомирська
3
Безніс Павло
потрійний
17.06.1997
Харківська
4
Валітов Руслан
диск
24.02.1997
Дніпропетровська
5
Жолоб Олександр
с/ходьба
14.08.1997
Київська
6
Забуженко Едуард
с/ходьба
18.04.1998
Київська
7
Звіздецький Олександр
спис
19.01.1997
Рівненська
8
Клопенко Олександр
400 м з/б
08.02.1997
м. Київ
9
Козубський Олександр
спис
14.07.1997
Рівненська
10
Кузьмінов Роман
висота
04.01.1998
Донецька
11
Литвиненко Костянтин
молот
25.02.1997
Дніпропетровська
12
Малосілов Олександр
потрійний
06.06.1997
Донецька
13
Малихін Владислав
жердина
15.01.1998
Київська
14
Пасевін Максим
2000 м/перешкоди
10.06.1997
м. Київ
15
Піскунов Гліб
молот
25.11.1998
Херсонська
16
Поліщук Ренат
400 м
12.04.1997
м. Київ
17
Чепурний Владислав
100 м
11.05.1997
Луганська
18
Чесак Микита
400 м з/б
12.04.1997
Дніпропетровська
 
 
Офіційна делегація
 
1
Ємельянцев Валерій
голова делегації
2
Каратєєв Андрій
тім-лідер
3
Курочка Алла
тренер
4
Лєдньова Алла
тренер
5
Лонський Ігор
тренер
6
Олійник Віктор
тренер
7
Піскунов Едуард
тренер
8
Прошин Володимир
тренер
9
Пустовойт Ірина
тренер
10
Сташків Михайло
тренер
11
Степанова Тетяна
тренер
12
Янчук Степан
тренер
13
Бордюг Олексій
лікар
14
Голота Станіслав
масажист