Галина Облещук виграла Всеукраїнські змагання з метань з четвертим результатом сезону в світі

249
У Києві, на олімпійській базі в Конча-Заспі, 20-22 травня відбулися Всеукраїнські змагання з метань. Галина Облещук перемогла у секторі для штовхання ядра з особистим рекордом – 19,40 м. Своє попереднє найкраще досягнення (19,23 м) вона встановила два роки тому в Києві. Далі Галини в світі цього сезону штовхали лише три спортсменки.

До десятки найкращих результатів сезону в світі входять і 18,54 м у виконанні срібного призера змагань Ольги Голодної.

Лідер збірної України з метання диска, Наталія Семенова, підтвердила своє реноме і переконливо перемогла з результатом 61,39 м. Ірина Новожилова виграла змагання з метання молота (73,65 м), а Ганна Гацько в секторі для метання списа показала 61,55 м.

Напружена боротьба розгорнулася в секторі для метання диска серед чоловіків. Переможцем з дуелі Олексій Семенов – Микита Нестеренко вийшов Семенов – 63,00 м. У Нестеренка 62,67 м і друга сходинка. Євген Виноградом з результатом 76,43 м був найкращим серед молотобійців. Олександр П’ятниця виграв змагання з метання списа (76,93 м), а Андрій Бородкін – зі штовхання ядра (19,54 м).

Змагання відбувалися в усіх вікових категоріях. Ознайомитися з результатами можна за посиланням: http://fla-kyiv.org.ua/calendar/2014_05_20-22/