Представники ФЛАУ відвідали офіс ЄА

304
13-15 травня делегація Федерації легкої атлетики України в складі виконавчого директора Михайла Медведя, керівника департаменту розвитку Ольги Аксьонової, керівника департаменту сервісів Наталії Бурьохіної та керівника департаменту змагань Ігоря Філенка у рамках програми навчання відвідала офіс Європейської асоціації легкої атлетики в Лозанні (Швейцарія).

 
У рамках програми працівники ФЛАУ зустрілися з віце-президентом ЄА Жаном Грасіа, познайомилися зі структурою ЄА, дізналися про стратегію, мету та завдання ЄА. Разом з генеральним секретарем ЄА Кірстіаном Мілзом обговорили стан розвитку легкої атлетики в України.
 
З керівниками ЄА було обговорено ініціативи ФЛАУ та їх відповідність стратегії ЄА. Зокрема, мова йшла про включення дитячої легкої атлетики до навчальної програми загальноосвітніх шкіл і позакласової роботи, про вдосконалення системи освіти для тренерів.
 
Керівники департаментів ФЛАУ особисто познайомилися з керівниками відповідних департаментів у ЄА та провели з ними робочі зустрічі. Зокрема, керівник департаменту сервісів, Наталія Бурьохіна, взяла участь у тренінгу за системою АРЕНА, дізналася на практиці про механізм підготовки до міжнародних змагань в частині подачі заявок, підготовки документів, огляд антидопінгової системи ЄАА. Керівникові департаменту змагань, Ігореві Філенку, розповіли про умови реєстрації рекордів, формування суддівських бригад, роботу суддівської колегії при підготовці та проведенні змагань регіонального, національного та міжнародного рівнів.
 
Діяльність Федерації легкої атлетики України отримала високу оцінку серед керівництва ЄА. ФЛАУ також заручилася підтримкою ЄА щодо імплементації нових проектів, проведення змагань і можливості подальших консультацій. Важливим було й те, що українська федерація мала можливість бути «почутою» щодо основних проблем і труднощів, пов’язаних з ситуацією в країні, та інших особливостей нашої роботи.
 
Даний візит і високі оцінки від ЄА мали позитивний вплив на мотивацію керівників департаментів ФЛАУ.