Погребняк і Биков виграли турнір в Турку

241
Фінське місто Турку 25 червня приймало міжнародний турнір з легкої атлетики 52nd Paavo Nurmi Games. Українці здобули там дві перемоги.

 
Наталія Погребняк примножила свій успіх на командному чемпіонаті Європи, вигравши змагання з бігу на 100 метрів у Турку. Дистанцію українка подолала за 11,27 с, лишивши позаду американку Муну Лі.
 
Георгія Бикова називали однією з головних українських зірок майбутнього зі стрибків з жердиною, ще коли той був у юнацькому віці. Але травми дещо призупинили успіхи атлета. Нові особисті рекорди 20-річний Биков продовжив встановлювати цього року. Спочатку в приміщенні, подолавши в Донецьку й Сумах висоти 5,30 м, а потім і на стадіонах. На командному чемпіонаті України він був другим з результатом 5,40 м, а в Турку вже переміг, піднявши планку особистого рекорду ще на шість сантиметрів, – 5,46 м. Другим став кубинець Лазаро Борхес. Українцеві Максиму Мазурику, як і полякові Павелу Войцеховскі не підкорилися стартові 5,21 м.
 
У змаганнях серед жінок зі стрибків з жердиною Ганна Шелех була третьою (4,15 м). Перемогла росіянка Ангеліна Жук-Краснова (4,61 м).
 
Руслана Цихоцька була п’ятою з потрійного стрибка (12,85 м), Максим Богдан став дев’ятим з метання списа (74,82 м).