Легкоатлетичний вік-енд. Перемоги Наталії Семенової і Анастасії Ткачук

243
Минулого вік-енду традиційно відбувся ряд легкоатлетичних змагань під егідою ІААФ і ЕА. Для європейських атлетів турніри служать чудовими етапами для підготовки до чемпіонату континенту (12-17 серпня, Цюрих).

17th Grand Prix Sopot, Memorial Janusz Sidło, Польща. Анастасія Ткачук виграла дистанцію 800 метрів, подолавши її за 2.02,33 хв.Олена Парнета фінішувала другою з бігу на 200 метрів (24,32 с). На дистанції 100 метрів вона була третьою (11,58 с), а Вікторія П’ятаченко стала п’ятою (11,69 с).

Відразу двоє українців потрапили до першої трійки зі стрибків у висоту. Андрій Ковальов з результатом 2,19 м був другим. Дмитро Яковенко поступився йому лише за спробами й посів третю сходинку. Віталій Самойленко завершив змагання п’ятим (2,16 м). У секторі для метання списа Микола Шама був 12-м (67,60 м).

Meeting Madrid 2014, Pista de Atletismo CDM Moratalaz, Іспанія. Наталія Семенова виграла змагання з метання диска (60,27 м). До призової трійки з бігу на 400 метрів з бар’єрами ввійшла Анна Тітімець. З результатом 55,49 с вона була другою. Олеся Повх фінішувала шостою з бігу на 100 метрів (11,40 с). Така ж позиція у Євгена Виноградова була з метання молота (71,59 м).

KBC-Nacht, Бельгія. Анна Плотіцина на дистанції 100 метрів з бар’єрами фінішувала п’ятою (13,16 с). Ще один бар’єрист, але вже з бігу на 400 метрів, Анатолій Синянський на своїй коронній дистанції був сьомим (51,07 с). У секторі для стрибків у висоту Вікторія Добринська (1,75 м) і Наталія Гапчук (1,70 м) посіли шосту та сьому сходинки відповідно.
Фото Віктора Ковальчука, для ФЛАУ
Попередня статтяБогдан Бондаранеко переміг на етапі «Діамантової ліги» з рекордом змагань